Grožis

Kaip pasirinkti kosmetologinį gultą?

Renkantis kosmetologinį gultą, reikėtų žinoti kokioms procedūroms jis bus skirtas atlikti. Masažo stalai, kosmetologiniai ir pedikiūro baldai, medicinos kušetės, SPA įranga jūsų kasdieniniam darbui. Kosmetologinis gultas, kosmetologinė lova tinka ne tik kūno, veido procedūroms, bet ir pedikiūrui, masažui atlikti. Kiekvienas kosmetologinis gultas yra aukštos kokybės, tvirtos konstrukcijos, dažniausiai valdomas elektrine sistema, gultas palengvins kosmetologo darbą ir  suteiks aukščiausią komfortą klientui visos procedūros metu. Kosmetikos lova gali būti klasikinė, stilinga su mediniu korpusu ir patogia hidrauline, aukščio reguliavimo sistema, su ratukais arba paprastesnės konstrukcijos- tiems, kurie dar tik įsibegėja versle. 

Kosmetologinio krėslo savybės

Rinkdamiesi kosmetologinį krėslą atsižvelkite ne tik į galimybes ir poreikius, tačiau ir į krėslų funkcijas, jų savybes. Jei jūsų biudžetas ribotas, įvertinkite, kokois savybės yra prioritetinės, o kurių svarba yra mažesnė. Bene visi rinkoje prieinami krėslai yra su reguliuojamu atlošu. Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti šiuolaikinį krėslą, kuriuo atlošas būtų statiškas. Jau nebe privalumas, o būtinybė yra  ir reguliuojama kojų atrama. O štai kojų atramos išskyrimą dalimis t,y.,kai atrama susideda iš dviejų atskirų dalių sudarant  galimybę kojas patogiai laikyti skirtingose padėtyse, jau yra privalumas. Dalis rinkoje prieinamų kosmetologinių krėslų yra su reguliuojamais porankiais, kas taip pat suteikia papildomo komforto klientui ir patogumo kosmetologui.

Baldai kosmetologijos kabinetui

Staliukas su ratukais, GIOVANNI modelis 1040 A, metalo konstrukcija, stalčius ir dvi stiklo lentynos tinkamas aparatams. Kėdutė A- 4299, baltos spalvos, naujausias modelis, neįtikėtinai patogi, ergonomiška ir stabili kėdutė kosmetologui ant penkių dalių bazės su guminiais ratukais, su atlošu nugarai ir pakojo lanku. Reguliuojamos atlošo ir sėdynės- balno kampai. Lempa lūpa LED LAMP+ S5 TRIPOD ant trikojo su ratukais 5 dioptrijų lempa- lūpa, labai geras LED apšvietimas. Puikiai tinka kosmetologinių procedūrų metu, taip pat manikiūro ir pedikiūro, ilgalaikio makiažo, depiliacijos procedūroms. Geras matomumas per didinamąjį stiklą, šviečia neatspindi stikle.