IT

Kaip pačiam pasikeisti „iPad“ ekraną ir sutaupyti?

Ar pavargote žiūrėti į įtrūkusį iPad ekraną? Ar tai trukdo jūsų produktyvumui ir sukelia nusivylimą kiekvieną kartą, kai jį naudojate? Nebijokite, nes naudodami mūsų nuoseklų vadovą galite pakeisti savo iPad ekraną kaip profesionalas! Nesvarbu, ar esate technikos išmanantys, ar žaidimo naujokai, mes turime viską – nuo reikalingų įrankių ir medžiagų iki lengvai vykdomų instrukcijų. Pasiruoškite nustebinti visus savo naujai atrastais remonto įgūdžiais! Jeigu iškilo sunkumų pačiam tai atlikti, visada galite kreiptis į telefonų taisykla Vilniuje, kurie ne tik tvarko telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius.

„iPad“ paruošimas

Jei jūsų iPad ekranas pradeda subraižyti arba nereaguoja taip gerai, kaip anksčiau, laikas jį pakeisti. Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tai padaryti:

1) Išjunkite iPad ir atjunkite maitinimo laidą.

2) Atsukite keturis varžtus, laikančius galinį korpusą. Galinis dėklas dabar turėtų lengvai nuimti.

3) Pakelkite ekrano bloką (jį jungia du laidai) ir atjunkite du laidus ekrano bloko viršuje ir apačioje.

4) Atsargiai nuimkite seną ekrano apsaugą ir pašalinkite likusius klijų likučius.

5) Raskite ir įsigykite naują iPad ekrano pakaitalą iš Apple arba internetinio mažmenininko, pvz., Amazon.

6) Uždėkite naują ekrano apsauginę plėvelę, sulygiuodami ją su abiem ekrano agregato pusėmis, tada minkštu skudurėliu arba kredito kortele spausdami į vietą. Nespauskite per stipriai, nes galite sugadinti ekrano apsaugą.

7) Pakeiskite varžtus, laikančius galinį korpusą, ir atkurkite maitinimą iš naujo įkiškite maitinimo kabelį, kai įjungiate iPad.

Ekrano pašalinimas

Jei jūsų iPad ekranas sugedo, laikas jį pakeisti. Ekrano keitimas iPad yra gana lengva užduotis, kurią gali atlikti kiekvienas, turintis pagrindinių taisymo įgūdžių. Šie veiksmai parodys, kaip pakeisti ekraną iPad:

1. Išjunkite iPad ir atjunkite jį nuo bet kokio maitinimo šaltinio.

2. Atsukite varžtus, laikančius galinį dangtelį.

3. Atidarykite galinį dangtelį ir išimkite bateriją, SIM kortelę ir kitus vidinius komponentus.

4. Atsargiai nulupkite seną ekrano mazgą nuo priekinio iPad skydelio. Įsitikinkite, kad proceso metu neprarasite jokių klijų likučių ar jungčių!

5. Ant abiejų naujojo ekrano mazgo pusių užtepkite naujų klijų ir tvirtai prispauskite priekinio iPad skydelio viršuje. Įsitikinkite, kad visi kraštai yra sulygiuoti ir tvarkingai nuspausti žemyn, kad tarp skydelio ir ekrano nebūtų tarpų. Jei reikia, naudokite plaukų džiovintuvą arba šilumos pistoletą, kad sušildytumėte klijus ir jie geriau priliptų. Prieš įjungdami iPad, pakeiskite varžtus ir vėl uždėkite galinį dangtelį!

Naujo ekrano įdiegimas

Jei esate kaip ir dauguma „iPad“ savininkų, jūsų įrenginio ekrane tikriausiai pradeda rodytis jo amžius. Galbūt jis įskilęs, išblyškęs arba tiesiog neatrodo taip puikiai, kaip anksčiau.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip pakeisti „iPad“ ekraną. Šis vadovas padės atlikti įvairius veiksmus, kaip pačiam pakeisti ekraną.

Reikalingi įrankiai:

– iPad (ar kitas panašaus dydžio planšetinis kompiuteris) su sulūžusiu ekranu

– Phillips atsuktuvas

– Pincetų arba adatinių replių rinkinys

– Klijai, kuriuos galima naudoti su tirpikliu (pvz., acetonu arba etanoliu)

– Pagrindinės plokštės pašalinimo įrankis (pvz., iOpener)

– Atsuktuvas su 0 Phillips galvute

Visa tai rasite: Smartparts – telefonų dalys ir įrankiai svetainėje.

Pirmas veiksmas: atjunkite akumuliatorių ir USB įkroviklį Prieš pradedant remonto darbus, svarbu atjungti visus įrenginius, prijungtus prie iPad. Norėdami tai padaryti, pirmiausia išjunkite „iPad“ paspausdami ir maždaug 10 sekundžių laikydami nuspaudę miego / pažadinimo mygtuką, kol ekrane pasirodys geltona įspėjimo piktograma. Išjungę akumuliatorių ištraukite švelniai patraukdami jį iš apačios. Tada atjunkite USB įkroviklį ir visus duomenų kabelius, kurie gali būti prijungti prie iPad. Antras veiksmas: nuimkite ekrano laikiklį Jei jūsų iPad turi plastikinį ekrano laikiklį, nuimkite jį švelniai pastumdami vieną galą ir traukdami į išorę link savęs

Testavimas ir užbaigimas

Jei jūsų iPad ekranas sugedęs, sudužęs arba tiesiog neveikia taip, kaip anksčiau, jo pakeitimas gali būti neskausmingas procesas. Štai nuoseklus vadovas, padėsiantis atlikti darbą kaip profesionalas.

1] Įsitikinkite, kad turite tinkamus įrankius ir reikmenis: prieš ką nors pradėdami įsitikinkite, kad turite visus reikiamus įrankius ir reikmenis. Jums reikės atsuktuvo „Phillips“ galvutės, „iPad“ ekrano pakeitimo rinkinio (kuris paprastai pateikiamas su varžtais ir klijais) ir paviršiaus, kuriame būtų galima laikyti „iPad“, kol jis dirba.

2] Nuimkite galinį dangtelį: pradėkite nuimdami galinį „iPad“ dangtelį. Atsukite du varžtus viršutiniame kampe ir pakreipkite dangtelį į priekį, kad jį nuimtumėte. Saugokitės paslėptų mygtukų ir laidų – kai viskas bus ne taip, atkreipkite dėmesį, kur jie yra, kad netyčia neprarastumėte kažko svarbaus.

3] Atjunkite visus prievadus: nuėmę galinį dangtelį, būtinai atjunkite visus įrenginio prievadus – maitinimo jungtį, USB jungtį, ausinių lizdą ir t. t. Taip vėliau ekraną pakeisti bus daug lengviau.

4] Išimkite bateriją: tada išimkite bateriją švelniai traukdami aukštyn iš apačios. Jei pašalinimo metu jai padaryta žala, dabar tinkamas metas ją ištaisyti prieš tęsiant (žr. toliau).