Paslaugos,  Pirkiniai

Kaip išsiųsti siuntą į Norvegiją?

Norvegija – viena iš populiariausių siuntų ir krovinių gabenimo krypčių. Ši šalis taip pat pasižymi vienu iš daugiausiai mūsų tautiečių priglaudusių Skandinavijos šalių, kurioje jie ne tik dirba, bet ir gyvena. Todėl siuntų siuntimas šia kryptimi tiek iš Lietuvos į Norvegiją, tiek iš ten į Lietuvą yra labai populiarus.

Pasitelkiant pervežimo bendroves siuntos į Norvegiją keliauja daugiausiai iki 5 darbo dienų ir yra pristatomos nuo durų iki durų. Tuo tarpu skubios siuntos gali būti pristatomos vos per 1-2 d.d. Norėdami sužinoti, kokia yra konkrečios siuntos į Norvegiją kaina, tiesiog pasirinkite vežėją ir palyginkite paslaugos kainas. Tokiu būdu galite pasirinkti ir siuntos siuntimo tipą bei nuspręsti, ar reikalinga skubi pristatymo paslauga, ar ne.

Be to, siunčiant per kurjerių tarnybą visuomet galėsite sekti savo siuntą ir matyti, kur ji yra realiuoju laiku. Todėl viskas yra labai paprasta ir skaidru, o jums tereikės pasirūpinti tik siuntinio supakavimu. Tačiau jeigu pageidausite, net ir tai galės atlikti jūsų patikimas siuntų gabenimo partneris.

Žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad paprastai pateikiamos paslaugų kainos galioja iki tam tikrų išmatavimų ir svorio. Dėl itin didelių siuntų ar krovinių gabenimo kiekvienu atveju kainą reikėtų derinti atskirai. Taip pat ir ypatingų krovinių gabenimą, pavyzdžiui, pavojingų ar kitokių, kurie reikalauja specialaus transporto bei sąlygų.

Tiesa, reikia neužmiršti, kad Norvegija yra ne ES valstybė, todėl kai kuriais atvejais gali būti taikomi importo arba eksporto mokesčiai. Šį mokestį reikalinga sumokėti papildomai, priklausomai nuo siuntiniui taikomų mokesčių, todėl į siuntimo kainą jie iškart nėra įtraukiami. O apmokėti juos dažniausiai tenka siuntinio gavėjui, jeigu su siuntėju nėra sutarta kitaip.