Įvairūs

Kaip ir kuo savo naujus namus šildo žinomi Lietuvos atlikėjai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė

„Mano svajonė išsipildė – aš persikėliau į Vilniaus rajoną, kur keliasi jaunimas. Norėjau turėti savo garso įrašų studiją, repeticijų salę, tiesiog darbo vietą muzikai kurti,“ – pasakojo dainininkas, muzikantas ir dainų tekstų autorius Žilvinas Žvagulis.

 Norėjo paprasto, bet neprasto sprendimo

 Kad ir kiek auksinių ar, lietuviškais masteliais matuojant, net platininių albumų ar šlagerių būtų sukūrę, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė skaičiuoja išlaidas. Be to, muzikantams iš koncertų tenka grįžti ir vėlai vakare, todėl atšalę namai nėra pati maloniausia vieta. Juk tie, kurie kūrena kietuoju kuru, žino, kad grįžus į namus pirmiausiai skubama į katilinę užkurti katilo. Ne pati maloniausia procedūra, tad, nenuostabu, kad daugelis ieško patogesnio šildymo sprendimo.

„Name nebuvo jokio šildymo, tad, gal ir gerai, kad buvo proga pasidomėti ir nuspręsti, ką pasirinkti, – prisiminė dainininkė I. Starošaitė. – Žilvinas ieškojo ir nusprendė, kokią šildymo sistemą pasirinkti, tam skyrė labai daug laiko.“

Žinomas dainininkas, kurio dainas moka kelios lietuvių kartos, atvirai prisipažįsta, kad ekonominis aspektas tikrai buvo svarbus, o pradėjus nagrinėti skaičius nebrangus ir komfortiškas variantas – „Saurida Gas“ dujinis šildymas –  nugalėjo.

Scenos garsenybių šeima pripažįsta, kad nauji šildymo sprendimai jų namuose atsirado be jokių sudėtingų ar ilgų įrengimo terminų. Paprastas montavimas ir eksploatavimas – dar vienas šios sistemos privalumas.

 Nauja šildymo įranga pasiteisino

 „Šildymo įrangą mums greitai pristatė, sumontavo, viską sutvarkė ir įjungė. Viskas veikia. Mes dabar labai džiaugiamės. Kiemas visada švarus – nėra ką lyginti su šildymu malkomis. Nereikia rūpintis kietojo kuro sandėliavimu. Šildomės ekologiškai, ekonomiškai ir esame laimingi. Viskas veikia kaip ir žadėta per reklamą. Žinote – tai yra pasaka. Šildymo sąnaudos finansine prasme nėra tokios didelės, įvertinat patogumą ir komfortą namuose“, – kalbėjo I. Starošaitė.

Išmanūs šeimininkai pasirinko katilo valdymą telefonu, nors taip pat išliko ir įprastas būdas šilumą reguliuoti pulteliu.

„Viskas yra telefone. Paprasta. Nori – šildai 18, nori – 22 laipsnius. Aš jaučiuosi atsipalaidavęs nuo šildymo rūpesčių. Sakau, tai yra pigus variantas, paprastai aptarnaujamas ir be jokių nervų. Esu labai patenkintas“, – komentavo Ž.Žvagulis.

Pranešimą paskelbė: Jolita Vaitkevičienė, SAURIDA, UAB
Kaip ir kuo savo naujus namus šildo žinomi Lietuvos atlikėjai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė