Laisvalaikis

Kada verta naudotis baidarių nuomos paslaugomis?

baidariunuomaKą daryti jei nepavyksta išsirinkti pramogos savaitgaliui? Tarp draugų siūlymų pilna įdomesnių ir mažiau įdomių pramogų: žygis dviračiais po Jūsų krašto apylinkes, baidarių nuoma kuria nors iš tekančių upių, savaitgalio išvyka prie jūros ar tingus sporto varžybų žiūrėjimas bare. Pasirinkimas šiais laikais ypatingai didelis, todėl labiau apsunkintas ir kartais varantis į neviltį.

Pasirinkti didelių Jūsų pastangų nereikalaujantį pasibuvimą su draugais klube, restorane ar bare, kuriame rodomos sporto varžybos gal ir nebloga mintis, jei per šias dienas daug ir aktyviai dirbote, judėjote, o pasąmonėje teskamba raginamas atsipūsti ir ramiai pasėdėti. Tačiau jei visą savaitę sėdėjote darbe, dirbote kompiuteriu ar daug skaičiavote, kodėl gi nepajudinus raumenų, o ne tik smegenų. Tam puikiai tinka žygis dviračiu ar baidarių nuoma, svarbiausia, kad bent šiek tiek pajudėti, pabūti lauke, o ne namuose ar kitoje uždaroje patalpoje.

Kiek apsunkina pasirinkimą ir sumažina galimybes blogas oras. Subjurę orai sugadina ir nuotaiką, todėl neretai sakoma, kad aplink Lietuvą esančio regiono žmonės atrodo gana pikti, niūrūs. Tokiu oru daug maloniau būti uždarose patalpose, tačiau jei norite aktyviai pajudėti, išlieti savo energiją, tam puikiai tiks sporto klubas ar uždaras baseinas. Nors žvelgiant iš kitos pusės, galima pritarti posakiui, kad nėra blogo oro, tėra bloga apranga ir net baidarių nuoma per lietų yra visai įmanoma ir puiki pramoga, pridedanti daugiau nuotykių, kiek ekstremalesnė. Aišku, jei labai žaibuoja, nereikėtų rinktis plaukimo baidarėmis, nes tai gali būti labai pavojinga, ypač jei planuojate plaukti ne tik upėmis, bet kartu ir ežerais.

Aktyviai leidžiantiems laiką savotiškos motyvacijos galėtų suteikti ir konkurencija. Todėl labai vertinga pasiūlyti draugams, kartu pramogaujantiems pažįstamiems susiorganizuoti kokių nors varžybų, konkursų, kuriuos vainikuotų apdovanojimai (pavyzdžiui, diplomas už gražiausią baidarės apvertimą ar pažymėjimas nė karto neišvirtusiam ekipažui).

Pasirinkusiems buvimą namuose su draugais vertėtų ne šiaip organizuoti vakarėlį, bet rinktis temą, pavyzdžiui, kurti meksikietišką vakarėlį, kurio metu būtų tiek apranga, tiek maistas iš to regiono. Tokie vakarojimai ilgiau įsimena, yra įdomesni, traukia vėl ir vėl susitikti, o netampa tiesiog vienkartiniu pasisėdėjimu, įgauna tradicijos vardą.

Kiekvienas žmogus turi pats nuspręsti, kokia pramoga jam yra tinkama, nesvarbu, tai buvimas su draugais ar vienam. Anksčiau ar vėliau turi pavykti rasti tą pramogą, kuri suteikia daugiausiai džiaugsmo, padeda geriausiai pailsėti ir sukuria norą vėl ją išmėginti, o tai gali tikrai visos pramogos, tiek trumpi žygiai dviračiais ar pėsčiomis, tiek ir baidarių nuoma skirtingose upėse.