filmai
Įvairūs,  Laisvalaikis

Internete ne visada filmus žiūrite legaliai

Norite žiūrėti filmus visiškai nemokamai? Tai padaryti galite tokiuose portaluose kaip https://www.filmai.in/, tačiau tai dar nereiškia, jog tai yra vienintelė vieta, kurioje galima žiūrėti kino kūrinius be jokių ribų. Iš pradžių reikėtų žinoti, kad dauguma filmų portalų siūlo nemokamas peržiūras, tačiau tai nereiškia, kad viskas čia yra gražu ir legalu. Kai kurie filmų tinklapiai nelegaliai platina tam tikrus filmus, o tai pakenkti gali ir jums. Aiškiau kalbant, nelegalus filmų žiūrėjimas irgi gali užtraukti atsakomybę. Jūs patys galite būti baudžiami už piratinės produkcijos žiūrėjimą. Nors tokių situacijų Lietuvoje beveik nėra, vis tiek siūloma kiek atidžiau dairytis po filmų portalus.

Nemokamai filmus šiuo metu leidžia žiūrėti tam tikri televizijos kanalai. Internete galite rasti ne vieną tinklapį, kuriame nėra ribojamas filmų žiūrėjimas. Televizijos kanalai išsiskiria tuo, kad jų pateikiamas filmų repertuaras nuolatos keičiasi. Tikrai nėra taip, kad bet kada galima pažiūrėti norimą filmą. Aiškiau kalbant, tokiuose portaluose filmų repertuaras yra keičiamas kas kažkiek laiko. Pavyzdžiui, kai kurie filmai gali būti laikomi mėnesį, o praėjus jam, repertuare jau yra visai kiti kūriniai. Privalumas tas, kad tokiuose portaluose už filmų peržiūras dažniausiai nereikia mokėti nei kiek. Pagrindinis trūkumas – tuose filmuose gali būti nemažai reklamos. Ji gali būti labai įkyri ir trunkanti ilgą laiką. Jos perjungti negalėsite.

Kalbant apie kitus portalus, vertėtų plačiau pasidomėti mokamais tinklapiais. Jie irgi yra kaip televizijos kanalai, tik ten galima rasti ne tik filmus, bet ir įvairias sporto programas ar dokumentiką. Tokiuose portaluose dažniausiai nustatomas mėnesio mokestis. Tai prenumerata, kurios galima atsisakyti kada tik panorėjus. Blogiausia tai, kad tokiuose portaluose prenumeratos mokestis yra gana nemažas. Žinoma, yra kitų platformų, kuriuose mokestis yra mažesnis ir visai priimtinas. Taipogi verta pabrėžti, kad tokiuose tinklapiuose vargu rasite naujausius, ką tik kino teatruose pasirodžiusius filmus. Žinoma, tokių portalų pasirinkimas išeitų į naudą, nes vis dėlto – viskas ten publikuojama legaliai ir jums jokių problemų su teisėsauga nekiltų.