Laisvalaikis

Humoras prailga gyvenimą

smile_wallpaper_2-wideHumoras – mūsų gyvenimo prailgintojas, kadangi juoktis yra labai sveika ir kiekvienas žmogus gauna daug pozityvių emocijų, kai nuoširdžiai juokiasi iš kokio nors pokšto. Be abejo, anekdotai yra viena iš humoro formų, kuri turbūt labiausiai prigijusi draugų kompanijose, kuomet sėdint bare prie alaus bokalo jau nebelieka apie ką šnekėt ir atrodo taip norėtųsi pagyvinti visus šalia esančius draugus – tai tikrai galite padaryti, pasakę jiems kokį nors juokingą anekdotą.

O kaip surasti įdomių ir juokingų anekdotų, kuriuos vėliau galėtumėte pasakoti savo draugams? Be abejo, patiems sugalvoti galima, tačiau tik labai kūrybiškos sielos žmonės išgalvoja tokius anekdotus, kurie būtų juokingi visiems, tad jeigu jums nesigavo, per daug nesijaudinkite – galbūt vertėtų tiesiog įrašyti raktažodį „humoras“ į google ir pažiūrėti, ką pati populiariausia paieškos sistema jums gali pasiūlyti. Galbūt rasite tikrai šaunių dalykų, kurie jums padės pralinksminti savo draugų kompaniją? Pavyzdžiui, galbūt jūs rasite anekdotų apie blondines, naujuosius rusus, apie narkomanus, apie vyrus ir žmonas – kas jums aktualu, to ir galite ieškoti, kadangi kiekviename humoro portale anekdotai yra kruopščiai paskirstyti į skirtingas kategorijas, tad ten jūs galėsite iš karto pasirinkti jus labiausiai dominančią kategoriją ir pamatyti visus ten surašytus anekdotus. Be abejo, kad galėtumėte pamatyti, kurie anekdotai yra patys geriausi ir populiariausi, dažniausiai rasite ir įdiegtą reitingavimo sistemą, pagal kurią bus labai paprasta susigaudyti, negana to, turėsite galimybę ir patys įvertinti jums patikusį arba nepatikusį anekdotą.

Be abejo, humoras yra ne vien anekdotai, tad labai įdomūs tokie humoro portalai, kur galima rasti daug linksmų video, pavyzdžiui, linksmų katinėlių, šunelių video ir taip pat gausybę kitų smagių namų vaizdelių. Turbūt prisimenate tą laidą, kuomet buvo rodomi juokingiausi namų vaizdeliai iš Amerikos? Be abejo, dabar tą laidą taip pat galima nesunkiai pasižiūrėti internetu ir prisiminti senus gerus laikus. Taigi, išbandykite humoro portalą ir įsitikinkite, kad šis portalas visuomet jums kuo puikiausiai praskaidrins niūrią nuotaiką.