Įvairūs

„GrECo“ ir „MAI“ jungia pajėgas Vidurio ir Rytų Europoje

Embargas galioja iki 2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienio, 8.00 val. PRANEŠIMAS SPAUDAI 

„GrECo“ ir „MAI“ jungia pajėgas Vidurio ir Rytų Europoje

Specializuotas draudimo brokeris „GrECo“ įsigyja 100 proc. „MAI CEE Ltd.“, pagrindinių rizikų, draudimo ir darbuotojų naudų konsultantą Vidurio ir Rytų Europoje.

(Vienna/GrECo) – Jungtinė įmonė, pavadinta „GrECo“, bus pirmaujanti profesionalių paslaugų įmonė, orientuota į rizikos ir draudimo valdymo bei darbuotojų naudų konsultavimą Vidurio ir Rytų Europoje. „GrECo“ aktyviai veikia Rytų Europoje nuo 1989 m. ir užima rinkos lyderio pozicijas, turėdama daugiau nei 1 000 darbuotojų 16 šalių.

„MAI“ buvo įkurta 1991 m. Vengrijoje ir veikia 13 Vidurio ir Rytų Europos šalių, kuriose dirba daugiau nei 240 darbuotojų ir uždirba 16 milijonų eurų pajamų. „MAI“ aptarnauja daugiau nei 15 000 verslo klientų ir priskaičiuoja 150 milijonų eurų draudimo įmokų. Pradirbę bendrovėje daugiau nei 20 metų, „MAI“ Vykdomosios valdybos nariai lieka įmonėje ir tampa „GrECo“ vadovų komandos dalimi.

„Mes stebėjome sėkmingą „MAI“ pažangą per pastaruosius dešimtmečius, neslėpėme mūsų ilgalaikės pagarbos  „MAI“ ir tikėjome abiejų grupių kultūriniu suderinamumu. Esu įsitikinęs, kad panaudodami „MAI“ stipriąsias puses „GrECo“, turėsime reikšmingą talentų antplūdį ir sukursime bendrą grupę, turinčią gilių ekspertinių įgūdžių ir neprilygstamą Vidurio ir Rytų Europoje tinklą 18 šalių. „MAI“ įsigijimas suteikia lemiamą impulsą visos mūsų grupės augimo strategijai ir žymiai padidina mūsų siūlomą vertę klientams ir partneriams“, – sako Friedrichas Neubrandas, „GrECo International Holding AG“ generalinis direktorius.

Piotras Cieślakas, „MAI“  Vidurio ir Rytų Europos grupės generalinis direktorius, apibendrina: „„MAI“ įkūrimas tradiciškai buvo tarptautinio verslo aptarnavimas, tenkinant daugiau nei 260 draudimo brokerių ir jų klientų iš viso pasaulio reikalavimus. Šiandien aptarnaujame tiek tarptautinius, tiek vietinius klientus visuose VRE, NVS ir Kaukazo regionuose. „GrECo“, tvirtai įtikėję nepriklausoma ateitimi, yra mums geriausias atitikmuo. „GrECo“ specializuotų sprendimų ir „MAI“ tinklo derinys sukuria didžiausią brokerį regione. Kartu mes ir toliau būsime nepriklausomi, profesionalūs ir patikimi partneriai savo klientams ir tarptautiniams brokerių partneriams.“

Omano „RMS LLC“ grupės vadovas Steve’as Bonynge’as teigia: „„RMS“  sprendimas parduoti 72,08% „MAI CEE“ akcijų atspindi mūsų strategiją aptarnauti klientus Viduriniuose Rytuose ir Azijoje. Mes tikime, kad „GrECo“ ir „MAI CEE“ derinys yra geriausias rezultatas mūsų klientams Vidurio ir Rytų Europoje.“

Sandoris buvo pasirašytas 2021 m. rugsėjo 14 d., ir šalys susitarė neatskleisti sandorio pirkimo kainos. Sandorio užbaigimui yra reikalingi atitinkamų reguliuojančių institucijų leidimai.

 Apie „GrECo“

„GrECo Group“ klientams siūlo individualiai pritaikytus rizikos ir draudimo valdymo sprendimus ir yra pirmaujantis korporacijų, asociacijų bei valdžios insititucijų draudimo brokeris bei konsultantas Vidurio ir Rytų Europoje. „GrECo“ buvo įkurta 1925 m. ir yra nepriklausoma šeimos valdoma bendrovė. Neubrand šeima valdo 86,67 % akcijų. „GrECo Group“ buveinė yra Vienoje, Austrijoje, 60 atstovybėse dirba daugiau nei 1000 žmonių. 2020 m. grupė priskaičiavo 871 milijonų eurų draudimo įmokų ir sugeneravo 101 milijonų eurų konsoliduotų pajamų.

 Apie „MAI“

„MAI CEE Insurance Brokers Group“ buvo įkurta 1991 m. siekiant pateikti klientams tarptautinius standartus ir platų draudimų spektrą VRE, NVS ir Kaukazo regionuose. Nuo to laiko „MAI CEE“ labai išaugo, vykdydama veiklą 26 Vidurio ir Rytų Europos šalyse, turėdama 13 nuosavų bendrovių ir 13 bendradarbiavimo partnerių. 2016 m. „MAI CEE“ akcininkų struktūra pasikeitė po įmonės pardavimo darbuotojams (MBO) ir „RMS Group“, pirmaujantis Omano draudimo brokeris, tapo pagrindiniu akcininku. „RMS Group“ veikia visuose Viduriniuose Rytuose ir Indijos subkontinente, taip pat per „MAI CEE“ vykdo veiklą VRE, NVS ir Kaukazo šalyse.

 
Klausimai:

                               

GrECo International Holding AG                                      

Petra Steininger | Head of Group Communications

p.steininger@greco.services                                            
P: +43 50404 175 | +43 664 5485 558

MAI CEE Ltd.

Natalia Zaborovska | MAI CEE Group Network Director

n.zaborovska@mai-cee.com

P: + 61 44 777 9001 | +371 292 595 81