IT,  Paslaugos,  Verslas

Google reklama – efektyvus ir naudingas marketingo įrankis

Google reklamaPopuliarumas – kiekvienos įmonės tikslas, nes žinomumas ir gera reputacija garantuoja aukštesnius pardavimų kiekius, o tuo pačiu ir didesnį pelną. Tad, nieko nuostabaus, kad didžioji dalis įmonių, norėdamos patraukti potencialių klientų dėmesį, griebiasi tokių marketingo triukų kaip reklama. Visgi, gyvenant informacijos amžiuje, kyla klausimas ar tradicinė reklama vis dar yra efektyvi. Marketingo specialistai vieningai teigia, kad vienintelis efektyvus „senosios mokyklos“ marketingo būdas yra gandai bei atsiliepimai, o televizijos, radijo ar spaudos reklama jau seniai nieko nebedomina. Žmonės nuo reklamos ne tik pavargo, bet ir kiekvieną dieną gauna tiek daug perteklinės informacijos, kad nesugeba jos apdoroti ir įgavo tam tikrą imunitetą nereikalingai informacijai. Tačiau verslo sektoriui nereikėtų baimintis, kad liks nepastebėtas, nes susiklosčius tokiai situacijai, įvairūs socialiniai tinklai ir Google kompanija sukūrė inovatyvius ir veiksmingus marketingo įrankius. Vienas jų – Google reklama.

Kaip veikia Google reklama?

Viskas labai paprasta. Tiesiog  reikia žinoti, kaip veikia Google paieškos sistemos mechanizmas. Į paieškos langelį įvedus raktinį žodį arba jų junginį, Google paieška išmeta krūvą nuorodų į tam tikras internetines svetaines, kurios, anot Google „robotukų“ turėtų patenkinti jūsų užklausą. Visgi, vertėtų žinoti, kad paieškos rezultatai nėra sudėlioti bet kaip. Google turi tam tikrą sistemą, kuri atrenka ir pirmuosiuose puslapiuose pateikia pačius populiariausius bei lankomiausius tinklapius.  Taigi, jūsų tikslas atsidurti pirmuosiuose dviejuose Google paieškos sistemos puslapiuose, nes tyrimai parodė, kad vartotojai dažniausiai peržiūri tik pirmas 20 pozicijų. Žinoma, idealu jei esate pirmas, tačiau jei taip nėra, jums gali pasitarnauti Google reklama, kuri jūsų svetainę „iškels“ į pirmąsias paieškos vietas. Tiesa, nepakanka vien tik didelio noro ar „maldų Google dievams“. Šį darbą paprastai atlieka specialistai, kurie išanalizuoja rinką bei parenka geriausią strategiją, kuri leis į jūsų svetainę pritraukti daugiau lankytojų, o tuo pačiu ir potencialių klientų.

Tiesa, būtina žinoti, kad Google reklama nėra nemokama, tačiau pasakyti, kiek šis malonumas jums kainuos yra išties sudėtinga. Viskas priklauso nuo jūsų tikslų ir rinkos konkurencingumo.  Visgi, reikia pabrėžti, kad šiuo metu tai yra vienas veiksmingiausių ir realią, apčiuopiamą naudą duodantis reklamos būdas.