Įvairūs

Geliniai nagai – kodėl ši grožio procedūra tiek kainuoja?

Estetinė medicina ir kosmetologija vystosi nerimą keliančiu greičiu. Savo sričių specialistai daro viską, kad kiekvienas galėtų atrodyti taip, kaip svajoja. Geras savo srities žinovas neatsilieka nuo mados tendencijų ir inovacijų jų srityje.

Pastaruoju metu itin madingi geliniai nagai – tiek lakavimas geliniais nagų lakais, tiek nagų priauginimas geliu. Čia atsakysime į klausimus, kodėl šie manikiūrai yra brangesni nei klasikinis ir kiek laiko vidutiniškai išsilaiko ant natūralios jūsų nago plokštelės.

Geliniai nagai jau seniai buvo hitas, kuris patiko daugeliui merginų ir moterų. Taip priauginti nagai atrodo estetiškai ir labai natūraliai. Kyla klausimas, kodėl už juos turime mokėti daugiau ir kiek ilgai galėsime jais džiaugtis? Štai ir atsakymai į šiuos dažnai užduodamus klausimus.

Geliniai nagai – mokate pinigus už ilgaamžiškumą

Tobulos, nepakitusios formos priauginti geliniai nagai išsilaiko apie 1 mėnesį, priklausomai nuo jūsų nagų augimo greičio. Tačiau ne visos galės jais taip ilgai džiaugtis. 

Jei jūsų natūralūs nagai yra pažeisti ir, apskritai, silpni bei netinkamos būklės, greičiausiai jiems prireiks greitesnio pakartotinio vizito pas nagų meistrą, t. y., gelinio papildymo, nei sveikiems, tvirtiems ir nelūžtantiems nagams. 

Kalbant apie tokios kosmetinės procedūros kainą, ji labai varijuoja, priklausomai nuo meistro kompetencijos, vietos, kurioje atliekamas manikiūras bei naudojamų priemonių. 

Iš esmės didesnę kainą susimokate už manikiūro ilgaamžiškumą. Jį garantuoja specialios nagų priauginimo priemonės, kurios tikrai nėra pigiausios rinkoje. Kaina visada atitinka kokybę, tad nereikėtų bijoti brangesnių manikiūro priemonių, kai kalbame apie procedūros rezultatų ilgaamžiškumą. 

O kur dar salono nuomos ar jo eksploatacinės išlaidos, meistro alga ir pan. Visą tai sudėjus gaunasi šiek tiek brangesnė procedūros kaina nei lygintume su klasikiniu manikiūru.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats