Įvairūs

FORT stiprina savo Baltijos šalių strategiją ir skiria vadovę (CEO) Baltijos šalims.

Vadovė bus atsakinga už advokatų kontorų tinklo strateginius plėtros tikslus, užtikrinančius integruotas bei aukščiausios kokybės paslaugas klientams.

Aušra Jefremovienė turi daugiau kaip 15 metų darbo patirties tarptautinėje advokatų kontoroje. Pastaruoju metu ji vadovavo vienos didžiausių pasaulinių advokatų kontorų Europos regiono rinkodaros ir verslo plėtros veiklai. Londone, Jungtinėje Karalystėje, ji buvo atsakinga už tuometinio darbdavio Europos strategiją ir platesnį tarptautinį koordinavimą. Ji taip pat daug dėmesio skyrė regioninei plėtrai, vadovaudama Šiaurės ir Baltijos šalių bei Vidurio Rytų Europos verslo grupėms. Aušra yra įgijusi verslo administravimo (MBA) magistro laipsnį Vasedos universitete (Tokijas, Japonija).

„Džiaugiuosi galimybe prisijungti prie FORT komandos ir padėti šiai Baltijos šalių advokatų kontorai siekti strateginių tikslų bei toliau augti. Bendrovė pelnytai užsitarnavo gerą vardą dėl novatoriško ir asmeninio požiūrio į klientų aptarnavimą ir yra ypatingai vertinama už nuodugnų vietos rinkų išmanymą bei specializaciją. Mane sužavėjo FORT diegiamos naujovės ir požiūris į klientus, todėl džiaugiuosi galimybe pagaliau prisijungti prie komandos ir asmeniškai prisidėti prie strateginio FORT augimo bei vesti įmonę į priekį“, – sako Aušra Jefremovienė.

„Mums labai malonu pasveikinti Aušrą Jefremovienę, prisijungus prie mūsų komandos. FORT advokatų kontoros kuria stiprų ir autoritetingą advokatų kontorų tinklą bei didina savo vardo matomumą Baltijos regione. Vadovės Baltijos šalims paskyrimas padės pakelti šį siekį į kitą lygmenį. Mūsų klientai mus vertina dėl sklandaus bendradarbiavimo ir aukščiausio lygio profesionalumo, todėl naujos vadovės vaidmuo padės užtikrinti dar labiau integruotas bei aukščiausios kokybės paslaugas klientams viso regiono mastu“ – teigia Andrius Mamontovas, FORT Vilniaus biuro vadovaujantysis partneris.

Apie „FORT Legal“

„FORT Legal“ yra Baltijos šalių advokatų kontora, siekianti užtikrinti geriausią klientų ir talentų patirtį teisės srityje. Mūsų misija – padėti Baltijos šalių įmonėms siekti savo tikslų, teikiant aukščiausios kokybės teisines paslaugas. FORT veikia per savo biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, taip pat turi strateginį partnerį („SBH Law Office“) Baltarusijoje ir Ukrainoje. FORT Baltijos šalių komanda sulaukia aukštų įvertinimų iš pripažintų pasaulinių žinynų, tokių kaip Chambers & Partners, Legal500 ir IFLR1000.

Pranešimą paskelbė: Jurga Sirvidienė, Advokatų profesinė bendrija FORT