Paslaugos

Filmavimas iš oro pažangesnis būdas užfiksuoti svarbiausias detales

Filmavimas is oroLietuvoje vis labiau pastebimas pagyvėjimas kino pramonės srityje. Kino teatrų ekranuose jau galime išvysti ne vieną lietuvišką filmą, kuriame vaidina žinomi pasaulinio lygio aktoriai, naudojami įvairūs technologiškai pažangūs garso ir vaizdo efektai bei naudojamos novatoriškos filmavimo technikos. Pamažu atsiranda ir daugiau įvairių filmavimo bei fotografijos specialistų. Pavyzdžiui, filmavimas is oro mūsų šalyje yra dar pakankamai nauja sritis, tačiau ir čia jau yra puikių specialistų.

Tokios naujos galimybės yra būtinos, norint sukurti didelę nuostabą keliančius kūrinius ar nuotraukas. Iš tiesų nuostabu, ką gali padaryti naujos technologijos, skaitmeninė įranga ir visų šių priemonių derinys. Tik tikras profesionalas sugeba tinkamai vienu metu panaudoti skirtingo pobūdžio priemones, ir, jas komponuodamas, norimus vaizdus ir įvykius perteikti vaizdo medžiagoje arba nuotraukose. Pasauliui judant į priekį, vystosi ir ši rinka, todėl ir Lietuvos gyventojai turi galimybę džiaugtis tokiomis naujovėmis.

Kai visi šie dalykai mūsų šalyje nebuvo itin populiarūs, susijusios paslaugos būdavo gana primityvios ir ribotos tiek technologijų, tiek ir specialistų trūkumo prasme. Tuomet retas pagalvodavo, kad būtų puiku, jei jų renginiuose, vestuvėse ar kuriamuose filmuose ir reklaminiuose klipuose galėtų būti naudojamas filmavimas iš oro. Laimei, dabar situacija yra visiškai kitokia, todėl norimoje medžiagoje galima tiksliai ir aiškiai įamžinti kiekvieną svarbią detalę ar įvykį.

Tereikia tik akimirką pagalvoti, kaip visa tai galėtų atrodyti. Įsivaizduokite, rengiate savo išsvajotas ir ilgai lauktas vestuves. Pakviečiate begalę svečių. Paruošiate įspūdingą renginį ir organizuojate daugybę įvairių linksmų pramogų. Turite fotografus, kurie, būdami ant žemės, fiksuoja kiekvieną jūsų vestuvių akimirką, o danguje visą vestuvių laiką yra skraidantis prietaisas, kurį kontroliuoja fotografai ir kuris viską filmuoja bei fotografuoja iš paukščio skrydžio.

Tokiu atveju, pasitelkus tokias kompleksines ir profesionalias įvykių fiksavo priemones, kaip jau minėtas filmavimas iš oro, galutinis rezultatas bus pats geriausias. Gauta vaizdo medžiaga yra sumaketuojama ir tinkamai sujungiama į vientisą vaizdo klipą, kuriame atsispindi kiekviena šauniausia vestuvių akimirka. Taigi, akivaizdu, kad šis būdas yra žymiai pažangesnis ir produktyvesnis, filmuojant bet kokio pobūdžio renginį.