Geležies šalinimo filtrai
Namams

Expert OXY 700+ – tai geležį šalinantis filtras naujiems namams

Turintiems naujai įkurtus namus – geležies šalinimo filtras gali būti labai svarbus prietaisas norint panaikinti nemalonų vandens kvapą ir skonį. EcoWater Expert OXY 700+ – tai ne vien filtras atliekantis šią funkciją, o pilna vandens priežiūros nuo geležies sistema namuose.

Šis nugeležinimo filtras pasižymi papildomu valymo sluoksniu kuris lengviau pašalina – geležį, manganą, vandenilio sulfidą – dažniausias naujų namų vandens sistemų problemas.

Filtro privalumai

  • Informacija apie filtro darbą per WiFi – šio filtro būklę stebėti bus nesunku ir patogu, tai bus galima daryti net ir nebūnant namuose – gausite pranešimą apie filtro būklę tiesiogiai į savo mobilųjį telefoną. 
  • Kompaktiškas dizainas – visos filtro dalys, įskaitant ir visą elektroniką, yra sudėti į kompaktišką plieninį korpusą kuris neužima daug vietos namuose. Todėl nebus problemų jį įsirengti net ir nedideliuose namuose.
  • Netriukšmingas – Filtravimo sistema yra įrengta be oro kompresoriaus, todėl jis dirba be triukšmo. Tai ypač aktualu šeimoms turintiems vaikų nenorintiems namuose turėti papildomo triukšmo.

Geležies šalinimo procesas – saugus ir efektyvus

Expert OXY 700+ sistemoje geležies produktai iš vandens yra šalinami naudojant saugų ir nebrangų oksidacijos metodą be aplinkai ir žmogaus sveikatai galinčių pakenkti cheminių preparatų.

Procesą galima suskirstyti į 3 etapus:

  • Oro padavimas – filtro mazgelis paduoda orą kuris vandenyje esančius geležies junginius paverčia kietosiomis nuosėdomis. 
  • Kontaktas su vandeniu – geležies junginiai kontakte su vandeniu virsta kietosiomis nuosėdomis. Sekančiame etape jie filtruojami mechaniškai, per birių uolienų užpildą esantį filtre.
  • Nuosėdų surinkimas – kietosios nuosėdos yra surenkamos filtro ir pašalinamos kanalizacijos sistemoje. Šis procesas vadinamas regeneracija. Regeneracijos metu, skirtingu vandens greičiu ir kryptimis skalaujant filtro užpildą, sukaupti teršalai pašalinami į kanalizaciją. 

Nugeležinimo sistema naujiems namams

Geležies šalinimas – tai bazinis dalykas įsirengus vandens sistemą namuose. Jis yra būtinas norint turėtų skaidrų ir švarų vandenį išvalytą nuo geležingų dalelių, be blogo kvapo ir skonio.

Expert OXY 700+ nugeležinimo filtro sistema – tai puikus pasirinkimas norintiems turėti filtrą kuris dirba efektyviai, saugiai ir leidžia pačiam vartotojui stebėti jo būklę realiu laiku naudojant Wi-Fi informavimo sistemą.

Norite gyventi saugiau, turėdami švaresnį vandenį? Užsukite į internetinę svetainę, kurioje rasite daugiau informacijos apie šiuos nugeležinimo filtrus