Įvairūs

Euro NCAP įvertino Mercedes-Benz T-klasę aukščiausiu saugumo reitingu

Nepriklausoma saugumo įvertinimo programa NCAP išbandė naujausią 2022-ųjų ”Mercedes-Benz” T-klasę visose vertinamose kategorijose. Buvo tirtas automobilio saugumas suaugusiems ir vaikams, o taip pat aktyvios saugos sistemos, bei pažeidžiamų eismo dalyvių, tokių kaip pėstieji ar dviratininkai saugumas. Visose minėtose kategorijose ”Mercedes-Benz” T-klasės automobilis buvo įvertintas aukščiausiu balu – penkiomis žvaigždutėmis. Tai aukščiausias galimas Euro NCAP saugumo testų reitingas.

„Mercedes-Benz“ T-klasė pasirodė kaip išskirtinai saugus keleiviams ir vairuotojui automobilis. Jis puikiai pritaikytas šeimos kelionėms, nes ypač gerai pasirodė vertinant mažiausiųjų saugumą. T-klasė, jau standartinėje automobilio versijoje turi saugos diržų sistemą ”iSize” kuri padeda automobilyje įtvirtinti net iki trijų vaikiškų krėslų. Stumdomos šoninės durys turi užraktą nuo netyčinio atidarymo, o modeliai su elektriniais langų stiklų pakėlėjais gali užrakinti ir galinius langus.  Tiek vaikai ant galinių sėdynių, tiek jų tėveliai priekyje, bus apsaugoti  standartiškai montuojamų, septynių saugos oro pagalvių.

”Mercedes-Benz” T-klasė išsiskiria ir iki šiol, šios klasės modeliuose nematyta aktyvių saugos sistemų gausa. Specialūs elektroniniai asistentai padės neriedėti atgal stovint nuokalnėje, saugos nuo skersinio vėjo gūsių, neleis vairuotojui prarasti dėmesio, bei netyčia išklysti iš važiuojamosios dalies bei laikytis pastovaus greičio. Taip pat padės užtikrintai stabdyti, įspės apie akloje zonoje pasislėpusį automobilį ir padedant kamerai, parkuotis atbuline eiga. Papildomoje įrangoje numatyti LED žibintai, priekabos vilkimo asistentas, bei kitos saugumą ir patogumą užtikrinančios funkcijos. 

Nemėgstantiems didmiesčių parkavimosi sunkumų ir manevravimo atbuline eiga „Mercedes-Benz“ siūlo aktyvų parkavimosi asistentą. Ši funkcija ne tik padės įvertinti galimą automobilio statymo vietą, bet ir padės į ją tiek įvažiuoti, tiek išvažiuoti. Automobilis perims vairo, stabdžių, pavarų ir akseleratoriaus valdymą statant į išilgai ar skersai kelio esančią parkavimo vietą.

Subalansuota kaina ir netgi baziniame modelyje sumontuota gausi saugumo bei komforto įranga daro T-klasę patraukliu pasiūlymu keliaujančioms ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstančioms šeimoms, ieškančioms savo pirmojo „Mercedes-Benz“. Šis modelis, tai ideali ilgos draugystės su „Mercedes-Benz“ pradžia. 

Lietuvoje T-klasės kaina startuoja nuo 25250 Eur už bazinį 160 A2 modelį.  

Daugiau informacijos:

Marius Žielys

Rinkodaros ir komunkacijos skyriaus vadovas

 +370 64614251

Marius.Zielys@veho.lt

Pranešimą paskelbė: Liutauras Elkimavičius, Publicum Financial Communications, UAB
Euro NCAP įvertino Mercedes-Benz T-klasę aukščiausiu saugumo reitingu