IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis

Erzina filmai su reklamomis? Pamirškite tai – juk jie nemokami!

filmaiDažnai naudojatės filmų svetainėmis, tačiau tenka nemažai nervų išlieti dėl tuose portaluose esančių reklamų? Jums nereikėtų skųstis, nes vis dėlto – ten nelegalūs filmai, kurie rodomi nemokamai. Tam, kad interneto projektai gyvuotų, jiems reikalingos pajamos, nes tenka išlaikyti serverius, kuriuos nuomotis tenka kas mėnesį t.y. kas mėnesį reikia leisti pinigus už nuomą, taip pat atsiranda papildomos išlaidos ir dėl reklamos. Tad, naudodamiesi filmų svetainėmis, jūs neturėtumėte skųstis dėl esančių reklamų, nes juk tie filmai rodomi nemokamai. Kodėl verta išjungti reklamos blokavimo programas bei naršyklių įskiepius filmų svetainėse?

Pirmiausia, kaip minėjome, iš reklamos gyvena daugelis tokių svetainių, todėl jeigu jūs naudojate reklamos blokavimo programas, tai savo apsilankymu jokios naudos neduodate interneto svetainės savininkui. Kodėl? Todėl, kad jam nėra skaičiuojami reklamos parodymai jeigu lankytojas turi tokią blokavimo programą. Jūs tiesiog ateinate į filmų svetainę ir išnaudojate nemažai serverių resursų, o tai vėlgi – sukelia papildomas išlaidas svetainės savininkui. Jeigu norite, kad jūsų pamėgta filmų svetainė nuolatos keltų naujus filmus ir leistų juos žiūrėti nemokamai, tai tada tikrai neturėtumėte naudoti reklamos blokavimo programų, nes jeigu naudos visi, tai tik laiko klausimas kada tokia svetainė užsidarys dėl nuostolių.

Ypač svarbu pabrėžti, kad filmų svetainių yra ir legalių, tačiau vis tiek kai kurie renkasi nelegalius filmus rodančias svetaines. Tai yra iš tiesų blogai, nes vis dėlto – legalios svetainės renka pinigus, kurie vėliau skiriami filmų autoriams, aktoriams ir t.t. Na, skiriama dalis tų lėšų. Įsivaizduokite, jeigu visi žmonės imtų žiūrėti filmus nemokamai, niekas neitų į kino teatrus, nepirktų bilietų, tai kaip manote kas tada nutiktų?  Tada filmų pramonė išnyktų, nes nebebūtų kas filmuotųsi ir nebūtų kuriančių tuos filmus režisierių ir t.t.

Kas liečia nemokamus filmus rodančias interneto svetaines, tai nuolatos atsiranda vis naujų, tačiau turite žinoti, kad ateis metas, kuomet niekam nebeapsimokės turėti tokią svetainę, o tai reikštų tik vieną – baigsis nemokami filmai ir teks keliauti į kino teatrus ir mokėti pinigus už kiekvieną filmą.