durys Vilniuje
Namams

Durys Vilniuje: kokios spalvos ir dizaino konstrukcijas rinktis?

durys VilniujeKurdami namų interjerą, bene didžiausią dėmesį skiriame spalvoms. Dizaino specialistai teigia, kad tinkamai parinktos spalvos padeda kurti nuotaiką ir suteikia namams elegancijos. Tiesa, negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – tarpusavyje nederančios spalvos kelia sumaištį ir netvarką. Galvodami apie sienas, grindis ir lubas, negalime pamiršti, kokį svarbų vaidmenį atlieka durys ir jų dizainas. Ekspertai tvirtina – durys Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Svarbiausia – priimti racionaliai apgalvotą sprendimą, dėl kurio neteks gailėtis ateityje.

Ilgą laiką svarbiausia (ir vienintelė) durų paskirtis buvo atskirti gyvenamąsias erdves. Šiandien, laikams gerokai pasikeitus, durys tapo ir unikaliu interjero kūrimo akcentu, kuris gali lemti bendrąją būsto atmosferą. Be to, dizaino specialistai teigia, kad neretai vidaus durų pasirinkimas atskleidžia ir šeimininkų požiūrį į juos supantį pasaulį, pvz., šviesių spalvų atviros durys parodo ekstravertišką žmonių būdą, kviečia užeiti ir maloniai praleisti laiką. Ir atvirkščiai – tamsios, dažnai uždarytos durys siejamos su žmogaus uždarumu ir nenorėjimu bendrauti.

Nors durys Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis, ekspertai teigia, kad dažnas pirkėjas neranda pageidaujamos konstrukcijos ir spalvos gaminių, todėl domisi individualia durų gamyba. Stebėtis tuo nereikėtų – šaltiniai rodo, kad net senovės kinų išminčiai durims skyrė ypatingą reikšmę, vertindami jų dizainą ir išdėstymą patalpose. Manoma, kad didžioji dalis namų energijos ateina būtent per duris, todėl jų pasirinkimui būtina skirti daug dėmesio. Tiesa, šiuo atveju negalima pamiršti ir durų kainos. Nors kokybiškos durys kainuoja daug, specialistai pataria nesibaidyti investicijų – aukštos kokybės durys užtikrins ilgaamžę eksploataciją, tuo tarpu pigesnės konstrukcijos pareikalaus itin greitų atnaujinimo darbų.

Pasirinkdami duris, visų pirma turite laikytis dermės principo – konstrukcijos turi derėti prie bendros būsto atmosferos, architektūrinių sprendimų ir proporcijų. Kitas jūsų darbas – pasirinkti pageidaujamos spalvos ir dizaino duris. Ekspertai teigia, kad nusprendus atnaujinti namų interjerą, užtenka pakeisti duris ir gyvenamoji aplinka atsiskleidžia naujomis spalvomis. Jei kambariams norite suteikti daugiau gyvybės ir energijos, rinkitės spalvotas duris. Iš tiesų, spalvotos durys Vilniuje ir jų spalvų paletė atitiks išrankiausio pirkėjo poreikius. Svarbiausia – atrasti idealiai jums tinkančius spalvinius tonus. Geriausias sprendimas – rinktis keliais tonais nuo sienų ar lubų besiskiriančias duris. Vertinantiems originalumą, siūlomos ryškiaspalvės konstrukcijos, tačiau nepamirškite, kad šis sprendimas neatsiejamas nuo rizikos, todėl pageidaujantiems konstrastingų spalvų, visų pirma rekomenduojama pasitarti su interjero kūrimo specialistais.