Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Sveikata

Dantų implantacija

dantu implantacijaDantų implantacija besidomintys pacientai dažnai nepastebi šios procedūros skirtumų nuo protezavimo. Kiekviena procedūra reikalauja laiko, o implantų įstatymas yra bene viena sudėtingiausių tokio tipo procedūrų. Odontologai pabrėžia, kad pacientams nereikėtų tikėtis, kad per vieną dieną jiems gali būti įstatomi nauji dantys – implantacijos metu to tikrai nebus. Ši operacija reikalauja laiko, nes ne visiems pacientams tie implantai tinkamai prigyja. Šiai procedūrai taipogi reikia ir pasiruošimo, kuris yra būtinas ir neatidėliojamas.

Dauguma odontologijos klinikų akcentuoja, kad norint implantuoti dantis, reikia būti pasiruošusiam sugaišti ne vieną mėnesį, o taip pat reikia nusiteikti ir prieš procedūriniam gydymui. Tai reiški, kad dantų implantacija nebus atliekama, jeigu burnos ertmėje bus kažkokių kitų dantų gedimų ar pažeidimų. Sveikus ar pagedusius dantis reikia tvarkyti dar prieš implantaciją, o tai daryti būtina, nes kitaip gali atsirasti nenumatytos infekcijos arba tiesiog implantuojamas dantis gali taip ir neprigyti. Toks pasiruošimas yra atliekamas kiekvienam – nepaisant dantų būklės, vis tiek pirmiau yra apžiūrima visa burnos ertmė kiekvienam norinčiam dantų implantacijos.

Kas liečia šios procedūros atlikimo laiką, reikėtų išskirti tai, kad ši operacija trunka kaskart skirtingą laikotarpį, nes kiekvieno paciento situacija yra skirtinga. Vienas nori vieno, kitas – kelių naujų dantų. Implantai nėra sudedami iškarto. Pirmiausia, gydytojas turi į tam tikras vietas įdėti specialų sraigtą, kurio laikymas gali trukti ir kelis mėnesius. Taip, pirmiau įstatomi sraigtai, o tada laukiama kol jie prigyja, jeigu prigyja. Kiekvienam pacientui prigijimo laikotarpis gali būti skirtingas. Paskui gydytojas ruošia specialios formos, atspalvio karūnėles ir viršūnėles. Tai atliekama pagal kiekvieno paciento individualią situaciją, nes vieniems reikia vienos formos implanto, o kitiems – kito.

Galiausiai, kai sraigtai jau visiškai prigyja, jums lieka tik apsilankyti pas tą patį gydytoją ir toliau elgtis pagal jo nurodomas instrukcijas. Jis uždės karūnėles, bet negalvokite, kad jos visos gali būti nedelsiant sudedamos vienu metu. Kai kuriais atvejais karūnėlės yra dedamos po vieną, jog kaskart būtų sukuriama tobula jų forma ir atitikmuo pagal dantų liniją.