Grožis

Drabužiai pagal spalvas

527946_347317258685647_1281363676_nMums, moterims, švelnumo niekada negana. Švelnus žodis, prisilietimas, dėmesys, kava su švelnia pieno puta kelia kuo geriausių emocijų. Švelnių audinių ir spalvų drabuziai internetu veikia taip pat.

Apie baltos spalvos keliamas dorumo, gaivumo ir taikos asociacijas šį kartą nekalbėsime. Kaip ir apie jos nepraktiškumą. Trumpai pasakysime tik tiek, kad balta spalva vasarai ir bent vieną tokį drabužį privalote turėti. Geriau suknelę, ji spinduliuoja nerūpestinga atostogų nuotaika ir geru skoniu. Pasirinkusi įdomesnio modelio, jausitės patogiai – pernelyg neišsiskirsite iš minios, bet būsite pastebėta.

Netiesa, kad rožinė yra mergaitiška, akį rėžianti ir pretenzinga. Kaip ir raudonas lūpdažis, ji tinka visokio amžiaus moterims, tik svarbu išsirinkti tinkamą atspalvį. O paieškoti jo, neabejokite, verta – rožinė šį sezoną yra viena madingiausių. Jeigu drabužiai bus dekoruoti itin populiariu lengvučių žiedlapių motyvu arba netikėto rožinės ir oranžinės derinio, būsite apgobta ne tik audinių švelnumo, bet ir aplinkinių dėmesio.

Žydra spinduliuoja kūdišką švelnumą, erdvę, daugaus palaimą, gramzdina į jaukius debesų patalus ir primena pasakas apie rojaus paukštę. Žydra – švenčiausiosios Mergelės Marijos ir dievų spalva – simbolizuoja gėrį, atjautą ir išmintį. Todėl puikiai tinka senjoroms ir brandaus amžiaus moterims. Jeigu esate jaunimo atstovė, žydro drabužio rimtį išsklaidykite netikėtais ornamentais, pavyzdžiui, karpytomis aplikacijomis.

Iš kelių metrų natūralaus šilko pasiūtai labai moteriškai ir jaukiai suknelei, sujuostai kukliu dirželiu, rašome dešimtuką ir už  modelį, ir už audinį: plačios rankovės, plazdantis kelių sluoksnių sijonas ir subtilūs koraliniai potėpiai paverčia jus pasakų fėja, tai stiliaus idejos. Kad balta ir rožinė – puikus derinys, nesunku sumoti, o pasirinkus ypatingą suknelės modelį švelnumo pojūtis jums ir aplinkiniams, kaip ir mados žinovų pripažinimas – garantuotas.

Švelnias miško samanas, rasotą žolę ir gyvybingumą simbolizuojanti spalva išsyk suteikia beribės laisvės pojūtį, tarsi jūsų siela ir akys klaidžiotų po neaprėpiamas kalnų ir pievų platybes. Žalią spalvą lengva derinti su kitomis, o daugybės šviesesnių ir tamsesnių jos atspalvių puikiai dera tarpusavyje. Tikrai džiaugsitės išsirinkusi siuvinėtą lengvą suknelę iš minkšto lino ar šilko.

Jei esate šalies patriotė, šių ilgų, tuniką primenčių marškinių spalva jums turėtų patikti. Baltojo gintaro ir nokstančių rugių lauko atspalvis žadina švelniausius prisiminimus apie vasaras kaime pas močiutę, pajūryje po audros rinktus gintarėlius.