Įvairūs

„Deals on Wheels“ iššūkis: pirmoji pasaulyje tatuiruočių studija elektromobilių salone

Elektromobilių startuolio „Deals on Wheels“ patalpos paskutinę sausio dieną lauks ne tik pirkėjų. Pirmąsyk pasaulyje automobilių prekybos salonas taps tatuiruočių studija.

Maža to – tatuiruotę bus galima pasidaryti nemokamai, jei klientas pasirinks Lietuvos arba Ukrainos herbų piešinius – ir paaukos bet kokią sumą Ukrainą remiančiam fondui „Blue/Yellow“. 

„Pasirinkus herbų piešinį, aukoti galima bet kiek, netaikysime minimalios sumos. Maža to – „Deals On Wheels“ padvigubins paaukotą sumą“, – sako Laurynas Boguševičius, „Deals On Wheels“ įkūrėjas.

Klientai galės rinktis ir bet kokį kitą piešinį – tačiau tokiu atveju mažiausia auka turės siekti 60 eurų.  

Aukoti galima vietoje – specialiai šiam tikslui bus įrengta aukų dėžutė. Aukas taip pat galima pervesti tiesiai į „Blue/Yellow“ sąskaitą.

Tatuiruotes kurs daug patirties sukaupęs meistras Darius Vidžiūnas ir jo vadovaujama „Dark Ritual“ tatuiruočių studija.

„Džiaugiamės tokiu nuotykiu – ypač dėl to, kad savo žinias ir gabumus galėsiu skirti Ukrainai bei kariams, ginantiems visų mūsų laisvę”, –  sakė D.Vidžiūnas.

Tatuiruočių studija salone užtikrins visus higienos bei saugumo reikalavimus. Ji veiks nuo 11 iki 18 val. Tatuiruotės bus daromos tik pilnamečiams lankytojams.

Elektromobilų startuolis „Deals on Wheels“ metė iššūkį sustabarėjusiai Lietuvos automobilių prekybos rinkai ir kuria naujus pirkėjų aptarnavimo standartus. Bendrovė prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, taip pat atidarė pirmąjį Baltijos šalyse elektromobilių saloną.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation