Įvairūs

„Čili Pizza“ pasirengusi įdarbinti ukrainiečius ir prisidėti prie pabėgėlių nemokamo maitinimo

Bendrovės „Čili Holdings“ valdomas vienas didžiausių šalyje restoranų „Čili Pizza“ tinklas pasiruošęs įdarbinti 100 nuo karo bėgančių ukrainiečių. Ukrainos pabėgėliams restoranų tinklas taip pat  kiekvieną dieną tieks per 200 porcijų karšto maisto didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

„Šiuo metu restoranų tinkle jau dirba 8 Ukrainos piliečiai. Esame pasirengę įdarbinti per 100 mūsų brolių ir seserų iš karo niokojamos šalies, tad lankytojų prašysime supratingumo ir palaikymo, kai juos aptarnaus ukrainiečiai. Taip pat šiuo metu dėliojamės paskutinius štrichus su partneriais, tiekėjais ir paramos organizatoriais dėl karšto maisto porcijų, kurios kiekvieną dieną pasieks nuo karo Ukrainoje bėgančius ukrainiečius“, – sako  „Čili Holdings“ valdybos narė Goda Karosaitė.

Taip pat, „Čili Pizza“  30  proc. nuo Romos picų užsakymų skirs organizacijoms, kurios renka paramą Ukrainai.

„Esu dėkinga ir mūsų visiems darbuotojams, kurie telkiasi savanorystei į pagalbą Ukrainos žmonėms. Kiekvieno žmogaus, verslo ir organizacijos indėlis, kad ir koks jis bebūtų, šiandien yra gyvybiškai svarbus tiek palaikant žmones Ukrainoje, kurie kovoja už savo laisvę, tiek ir žmonėms, kurie priversti bėgti nuo agresorės Rusijos sukelto beprasmiško karo“ – sako G. Karosaitė.

Apie „Čili Pizza“:

Vienas didžiausių picerijų tinklų Baltijos šalyse „Čili Pizza“, veikiantis nuo 1997 m., turi 46 restoranus Lietuvoje, 25 iš jų veikia franšizės principu, iš kurių -17 Latvijoje. Iš viso tinklo restoranuose dirba 473 darbuotojai.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima“