Buhalterinės paslaugos – viena populiariausių užsakomųjų paslaugų

vyr buhalterisNors Lietuvoje užsakomosios paslaugos(ang. outsourcing) plačiau pradėtos visai neseniai, tačiau jau dabar galima pastebėti tam tikras tendencijas. Viena labiausiai vertinamų ir užsakomų paslaugų yra buhalterines paslaugos. Kodėl susiklostė tokios tendencijos, pabandysime panagrinėti šiame straipsnyje.

Tvarkinga ir nuosekliai tvarkoma buhalterija yra vienas kertinių akmenų sėkmingam verslo pagrindui. Nepriklausomai nuo verslo statuso ir įmonės biudžeto, kiekvienas verslo subjektas turi nuosekliai tvarkyti buhalterinę apskaitą, pateikti atsakingoms finansinėms institucijoms ataskaitas ir deklaracijas. Tad be buhalterio nė žingsnio. Visgi, mažos ir vidutinės įmonės ne visada išgali samdyti buhalterį, o ne visada yra pakankamai darbo užimti buhalterį visą ar puse darbo dienos. Tokiu atveju, patogiausia naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis, kuomet profesionalūs buhalteriai  suteikia visas reikiamas buhalterines paslaugas bei atstovauja įmonę valstybinėse institucijose.

Kuomet mažos ar vidutinės įmonės buhalterijai sutvarkyti užtenka kelių valandų per savaitę, tuomet užsakomosios paslaugos yra geriausia išeitis. Įmonei tai yra privalumas – nereikia samdyti darbuotojo, mokėti mokesčių, sukti galvą, ką daryti, kai buhalteris išeina atostogų ar suserga. Atsikratoma „buitinių“ rūpesčių, o gaunama lygiai tokia pati kokybiška paslauga ir rezultatas – tvarkinga buhalterinė apskaita.

Netgi didesnės įmonės naudojasi buhalterinės apskaitos  paslaugomis – pradinius dokumentus apdoroja apskaitininkas, o vyriausiojo buhalterio pareigas atlieka samdoma įmonė. Tokiu būdu užtikrinama, jog einamieji dokumentai apdorojami vietoje ir iškart, o finansinės atskaitomybės dokumentai patikimi vyr buhalteriui.

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About admin