Paslaugos

Boilerių remontas

Vandens šildytuvus naudoja daugelis žmonių, o ką daryti jiems sugedus žino tikrai ne kiekvienas. Paprastai boilerio gedimai yra skirstomi į elektros dalies gedimus ir sistemos nesandarumą. Jei boileris yra nesandarus tai galima pamatyti vizualiai. Dažniausiai būna šlapias boilerio korpusas, drėgmę aplinkui įrenginį. Taip pat, dėl didelio kalcio koncentracijos kiekio vandenyje ne retai apsauginis vožtuvas apkalkėja  ir pradeda rasoti, kauptis vanduo. Jei bandytumėte tvarkyti patys nesandarumą galima panaikinti, pakeitus vožtuvą nauju arba specialiai uždengus vietas, kurios praleidžia skystį. Jei sugedo elektrinė boilerio dalis, čia gali padėti tik boilerių remontas. Atsakingi asmenys išmanantys savo darbą.

boileriu-remontasŠilto vandens reikia visada, tad nustojus veikti vandens šildytuvui pradedama gyventi ne taip komfortiškai, o tai sukelia papildomą stresą. Jei pastebite, kad boileris vis dar veikia, tačiau vanduo nėra šildomas pakankamai, galimai užkalkėjo vandens šildytuvo kaitinimo elementas ir termosas. Pagrindinės priežastys jei pastebite, kad vanduo visiškai nėra šildomas: nėra elektros tinklo maitinimo, sugedo vandens šildytuvo termoreguliatorius arba sugedo kaitinimo elementas.

Patogu tai, kad boileriu galima naudotis tada kai jums to reikia. Jei išvykstate ir nenorite, kad vandens šildytuvas būtų įjungtas ir naudotų elektrą, jį tiesiog galite išjungti. Dauguma žmonių boilerį laiko įjungtą visą parą, tam, kad šiltas vanduo namuose būtų visada, o kiti įjungia tik naktimis. Tyrimas įrodė, jog žmonės sutaupo didelius pinigus boilerį laikydami įjungtą tik naktimis. Pasak jų šilto vandens užtenka visai dienai, o elektros sąnaudos sumažėja labai pastebimai.

Yra įvairiausių tipų vandens šildytuvų. Pradedant nuo mažos talpos, dažniausiai montuojamų po kriaukle virtuvėje, tam, kad visada turėtume šilto vandens indams plauti. Boilerį galima lengvai paslėpti spintelėje, o juos įsigyti galima visoje Lietuvoje. Dideli boileriai yra skirti aprūpinti visą šeimą karštu vandeniu. Jie aprūpina dideliu kiekiu šilto vandens tam, kad visi šeimos nariai galėtų palysti po dušu ar kitaip eikvoti vandenį savo reikmėms.

Vandens šildytuvas yra būtinas prietaisas nuosavuose namuose. Jam sugedus patartina iš karto kreiptis pagalbos į specialistus.

Šaltinis: Salvata