Įvairūs

Aukščiausioji audito institucija – konkurso „Personalo valdymo gerosios praktikos“ finalininkė

Aukščiausioji audito institucija kartu su dar 15 šalies įmonių dalyvavo Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) organizuotame konkurse „Personalo valdymo gerosios praktikos“, kuriame buvo pristatomi sėkmingiausi personalo valdymo projektai. Valstybės kontrolė su savo sėkmės istorija didinant darbuotojų įsitraukimą –  „MES veikia stipriau nei aš“ –  pateko į konkurso finalą.

Tarp institucijos taikytų darbuotojų įsitraukimą didinančių priemonių: profesionalumo, atsakingumo, bendradarbiavimo ir novatoriškumo vertybėms skirti teminiai renginiai, kiekvieną mėnesį organizuojama „Mūsų valanda“, į vieną puslapį telpanti penkiametė institucijos strategija, kolegoms už vertybinį elgesį skiriamų įvertinimų – žvaigždučių – sistema, vieno mygtuko paspaudimu valdoma kokybės vadybos sistema, tiesioginės posėdžių transliacijos darbuotojams su galimybe komentaruose užduoti klausimus ir kita.

Konkurso finale, kuris vyko konferencijos-parodos „Motivated @work“ metu, kartu su aukščiausiąja audito institucija savo sėkmės istorijas pristatė kiti du finalininkai – AB „Kauno tiltai“ ir UAB „Rimi Lietuva“. Pergalę iškovojo daugiausiai konferencijos dalyvių balsų pelnęs „Rimi“ socialinis eksperimentas #AmžiusNesvarbu.

„Dėkojame konkurso organizatoriams, komisijos nariams, visiems, kurie balsavo už mus, taip pat, žinoma, sveikiname nugalėtojus. Pasiektas mūsų tikslas – parodyti, jog sudėtingą veiklą vykdančioje institucijoje gali būti smagu dirbti ir kad vertybės čia tikrai veikia. Džiaugiamės įvertinimu būti tarp geriausiųjų ir galimybe pasidalyti savo patirtimi“, – sako aukščiausiosios audito institucijos vadovas Arūnas Dulkys.

PVPA organizuojamo konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į personalo valdymo funkcijos reikšmę vadyboje, skatinti personalo valdymo profesionalus siekti būti tarp geriausiųjų, skleidžiant patirtį ir praktiką, įvertinti verslo ar viešosiose įmonėse vykdomus personalo valdymo projektus, siekiant sukurti pridėtinę vertę verslui.

Pranešimą paskelbė: Aušra Pilkienė, Valstybės kontrolė