Grožis

Ar apgamų šalinimas kelia pavojų sveikatai?

Ne veltui sakoma, jog oda yra mūsų sveikatos ir savijautos atspindys. Pavargus ji tampa papilkėjusi, o štai tinkamai maitinantis ir pailsėjus – oda sveikai spindi. Jos priežiūrai neabejotinai skiriame nemažai laiko, ieškome patikimų, puikiai vertinamų priemonių. Tačiau neretai problemų sukelia įvairūs odos dariniai. Kaip teigia Lazerinis centras ir jo komanda, vieni iš dažniausiai keliančių nerimą yra apgamai.

Apgamas: pavojingas ar ne?

Daugiau ar mažiau apgamų rastume ant kiekvieno žmogaus kūno. Jei šie odos dariniai nekinta ir nėra labai dideli bei matomi, daugeliu atvejų niekam nekliūna ir nekelia diskomforto. Tačiau kai kuriais atvejais dėl estetinių ar su sveikata susijusių priežasčių priimamas sprendimas apgamus pašalinti.

Tiesa, būtinai atkreipkite dėmesį, jei apgamas kinta, pavyzdžiui, keičiasi jo dydis, spalva, kontūrai, atsiranda skausmas, kraujavimas ar kiti įtartini simptomai. Pastebėjus bent minimalius apgamo pokyčius tikslinga nedelsti ir kreiptis į dermatologą, siekiant nustatyti, ar apgamas netapo pavojingas.

Saugus apgamų šalinimo būdas

Jei apgamas nekelia pavojaus sveikatai, tačiau kenkia estetikai ar pasitikėjimui savimi, galimas jo šalinimas. Vienas iš efektyviausių, klientų gerai vertinamų ir saugių būtų tai padaryti ir naudojant lazerį.

Apgamų šalinimas lazeriu yra modernus, greitas, saugus procesas, suteikiantis galimybę džiaugtis puikiu kosmetiniu rezultatu. Tinkamiausią lazerį parenka specialistas, atsižvelgdamas į apgamo, kurį reikia pašalinti, ypatumus.

Apgamą šalinant lazeriu taikoma vietinė nejautra, tad pacientas nejaučia nei skausmo, nei kitokio stipraus diskomforto. Apgamų šalinimui naudojamas vandens išgarinimo ir ląstelių principu veikiantis lazeris. Procedūros metu iš paveiktų ląstelių išgarinamas vanduo, todėl toje vietoje esančios ląstelės sunyksta. Puiku tai, jog aplinkiniams audiniams atliekant tokią procedūrą nedaromas joks poveikis.

Apgamo šalinimas pavojaus Jūsų sveikatai nekels, jei kreipsitės į patikimą kliniką, kurioje atsidursite profesionalių ir savo darbą puikiai išmanančių specialistų rankose. Tai svarbu todėl, kad būtina tinkamai įvertinti, ar apgamas nėra pavojingas, ar jį tikrai galima šalinti. Taip pat geras specialistas ir naudojama moderni įranga padės pasiekti geresnių rezultatų procedūros metu.