Įvairūs

„Akropolių“ darbo laikas per Velykas: pirmąją Velykų dieną veiks tik dalis pramogų erdvių, o parduotuvės nedirbs

Balandžio 17-ąją, Velykų sekmadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų teikimo vietos nedirbs. Lankytojus bus pasiruošę priimti tik kai kurios pramogų erdvės bei restoranai.  

„Šiemet Velykų sekmadienį, balandžio 17 d., „Akropoliuose“ veiks tik kai kurie restoranai ir pramogų erdvės, o „Maxima“, „Eurovaistinė“, „Ermitažas“, kitos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Lankytojų parduotuvėse vėl lauksime antrąją Velykų dieną, balandžio 18-ąją, kuomet prekybos ir pramogų centrai dirbs kaip įprasta“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Vilniaus „Akropolyje“ pirmąją Velykų dieną lankytojų lauks tik kino teatras „Apollo kinas“, kuris dirbs nuo 13 val. iki 22 val. ir sporto baras „O‘Learys“ – nuo 12 val. iki 22 val. Iš restoranų tądien veiks tik „Burger King“, lankytojus aptarnausiantis 12-22 val.

Klaipėdos „Akropolyje“ balandžio 17 d. veiks kiek daugiau pramogų erdvių. Čia bus galima pasižiūrėti filmus kino teatre „Forum Cinemas“ (12-22 val.), pramogauti „Apollo boulinge“ (12-22 val.) ir „Akropolio ledo“ arenoje (12-22 val.). Išalkusiųjų nuo 12 val. iki 22 val. lauks visi restoranai.

Šiaulių „Akropolyje“ Velykų sekmadienį nuo 12 val. iki 22 val. veiks „Forum Cinemas“ kino teatras ir „Apollo boulingas“.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 18-ąją, visi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ dirbs įprastu grafiku.

Detalią informaciją apie „Akropolių“ parduotuvių, maitinimo įstaigų ir pramogų erdvių darbo laiką per artėjančias šventes galite rasti www.akropolis.lt.  

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”
„Akropolių“ darbo laikas per Velykas: pirmąją Velykų dieną veiks tik dalis pramogų erdvių, o parduotuvės nedirbs