Įvairūs

„Akropolis Group“ Vilniaus miesto savivaldybei padovanojo 50 tūkst. medicininių kaukių

Didžiausius prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose valdanti bendrovė „Akropolis Group“ Vilniaus miesto savivaldybei padovanojo 50 tūkst. medicininių kaukių. Medicininės kaukės atsiųstos iš Kinijos.

„Visą pasaulį sukausčiusio koronaviruso akivaizdoje, šiandien kaip niekad visi turime būti bendruomeniški ir siekti prisidėti prie jo suvaldymo. Taip, „Akropoliams“, kaip ir nemažai daliai verslų, karantinas yra itin skaudus – daugumoje prekybos centruose veikiančių parduotuvių fizinis klientų aptarnavimas sustojo, tačiau tai nereiškia, kad turime likti nuošalyje. Šiuo metu turime būti vieningi ir empatiški, tad bendradarbiaudami su miesto savivaldybe ieškome būdų, kaip galime padėti svarbiausiai fronto linijai – medikams. 50 tūkstančių medicininių kaukių jau perduotos Vilniaus miesto savivaldybei, tad jos jau labai greitai bus medikų rankose“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Bendrovė šiuo metu taip pat ieško ir vertina geriausius sprendimus ir priemones, kurios bus taikomos, kai bus leista atnaujinti prekybos ir pramogų centrų veiklą, kad nuomininkai ir lankytojai galėtų jaustis kaip įmanoma saugiau.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”