Įvairūs

100 mln. eurų investicija užtikrins dvikalbio ugdymo lyderio „Maple Bear“ plėtrą Vidurio ir Rytų Europoje

Po ketverių metų veiklos Vidurio ir Rytų Europoje, „Maple Bear“, didžiausias ir greičiausiai augantis privačių mokyklų tinklas pasaulyje, kartu su „Vantage Capital“ investuos 100 mln. eurų į plėtrą šiame regione. 

Investicijos bus nukreiptos plėtrai keturiomis kryptimis. Prie regioninio biuro prisijungs 70 papildomų darbuotojų, kurie sustiprins „Maple Bear“ frančizės savininkams, mokytojams ir vaikams teikiamų paslaugų kokybę bei paspartins tinklo plėtrą. Taip pat bus finansuojama tinklo plėtra Lenkijoje, kur planuojama atidaryti 40 naujų mokyklų, ir Čekijoje, kur šis skaičius sieks 20. Bus finansuojamas ir nekilnojamojo turto vystymas, kuris „Maple Bear“ mokyklų savininkams leis vystyti dideles mokyklas geriausiose vietose.  

Lietuvoje partnerystė su „Vantage“ leis pagreitinti „Maple Bear“ mokyklų ir darželių plėtrą, pritraukti į šį tinklą patyrusių investuotojų. 

„Regione sparčiai auga dvikalbio ugdymo paklausa, o mūsų mokyklos tam puikiai tinka. Mūsų franšizė jau veikia Bulgarijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Ukrainoje ir netrukus pradės veiklą Albanijoje. Bendradarbiavimas su „Vantage Capital“ leis mums pasiekti ambicingų plėtros tikslų – regione sukurti daugiau nei 200 mokyklų tinklą“, – teigė „Maple Bear CEE“ vadovas Yann Bidan. 

„Maple Bear“ siūlo dvikalbį ugdymą, paremtą kanadietiškomis metodologijomis, kuris visiškai suderintas su vietos švietimo programomis. Šiuo metu daugiau nei 30-yje šalių veikia daugiau nei 570 „Maple Bear“ darželių, pradinių mokyklų ir gimnazijų. 

„Galime pasiūlyti geriausią kanadietišką globaliai ateičiai skirtą ugdymą, esame pasaulinis dvikalbio mokymo lyderis. Šis mokymas lavina kritinį mąstymą, kuris užtikrina moksleivių sėkmę greitai besikeičiančiame pasaulyje. Savo tinklo mokykloms padedame suteikdami prieigą prie mokymo programos, kurią kūrė Kanados ir vietos specialistai, o daugiau nei 300 mūsų tinklo mokytojų dalijasi žiniomis visame pasaulyje“, – teigė „Maple Bear Global Schools“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Rodney Briggs. 

„Bendradarbiavimas yra kertinis „Maple Bear“ filosofijos akmuo. Mūsų tikslas – kurti visiems naudingas partnerystes, todėl džiaugiamės dirbdami su „Vantage Capital“, kuriems artimos mūsų vertybės. Laukiame sparčios plėtros Vidurio ir Rytų Europoje pradžios ir galimybės už prieinamą kainą pasiūlyti pasaulinio lygio išsilavinimą“, – sakė „Maple Bear Global Schools“ vadovas Arno Krug. 

Šiuo metu Vidurio ir Rytų Europoje veikia 10 „Maple Bear“ mokyklų, kurios įsikūrusios Rumunijoje, Serbijoje, Albanijoje ir Ukrainoje. „Vantage Capital“ investicija leis per artimiausią dešimtmetį atidaryti 200 naujų mokyklų 22 šalyse.  

„Prieš dvejus metus įkūrėme „Vantage Best in Class“ skyrių, kuris daugiausiai dėmesio skiria galimybėms švietimo sektoriuje. Džiaugiamės, kad planai atitiko pavadinimą – partnerystė su „Maple Bear“ iš tiesų yra geriausia savo klasėje ir kartu mes tikrai tapsime švietimo sektoriaus lyderiais regione su daugiau nei 250 mln. gyventojų“, –  pridūrė „Vantage Capital“ vykdantysis valdybos pirmininkas Luc Albinski. 

Apie „Vantage Capital“ 

„Vantage Capital“ yra alternatyvaus turto valdytoja, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Johanesburge, Pietų Afrikoje, o valdomo turto vertė viršija 1,2 mlrd. dolerių. Johanesburge, Keiptaune, Kaire, Dubajuje, Paryžiuje ir Sofijoje dirba dvidešimt penki darbuotojai.  Naujausias „Vantage“ padalinys „Vantage Best in Class“, finansuojamas Europos šeimų ir verslininkų, siekia investuoti į Europos švietimo ir EdTech įmones. „Vantage“ kartu su Melvynu Lubega nusprendė investuoti į „Maple Bear Polska“. Jis yra vienos didžiausių pasaulyje kuruojamų elektroninio mokymosi bibliotekų „Go1“ įkurėjas. „Go1“ neseniai iš „Softbank“, „Salesforce“ ir „Microsoft“ bei kitų investuotojų pritraukė 100 mln. JAV dolerių investiciją ir buvo įvertinta daugiau nei 2 mlrd. JAV dolerių. Kiti du padaliniai – „Vantage Mezzanine”, kuris teikia mezazino skolos ir kapitalo sprendimus, bei „Vantage GreenX“, kuris finansavo 14 saulės ir vėjo energijos projektų. Jų bendras pajėgumas viršija 1 000 MW, o vertė – 800 mln. JAV dolerių.  

Apie „Maple Global Schools“ ir „Maple Bear CEE“ 

„Maple Bear Global Schools“ įkurta 2003 m. Šiaurės Vankuveryje, Kanadoje. Šiuo metu „Maple Bear“ tinklui priklauso daugiau nei 570 mokyklų veikiančių daugiau nei 30 šalių. „Maple Bear Global Schools“ yra dvikalbio ugdymo lyderė pasaulyje, siūlanti aukštos kokybės kūdikių priežiūrą, ikimokyklinį, priešmokyklinį, darželinį, pradinį ir vidurinį ugdymą, kuris paremtas praktikomis, dėl kurių Kanados švietimas vertinamas kaip vienas geriausių pasaulyje. „Maple Bear“ didžiuojasi, kad 48 000 mokinių visame pasaulyje gali pasiūlyti geriausią Kanados švietimą globaliai ateičiai. 

„Maple Bear Central and Eastern Europe“ yra regioninė „Maple Bear Global Schools“ atstovybė, atsakinga už 22 regiono šalis. Per artimiausius metus ji ketina įkurti ir valdyti daugiau 200 „Maple Bear“ mokyklų tinklą. 

Pranešimą paskelbė: Eglė Rudytė, UAB „Fabula ir partneriai”
100 mln. eurų investicija užtikrins dvikalbio ugdymo lyderio „Maple Bear“ plėtrą Vidurio ir Rytų Europoje