Budoir fotosesija
Įvairūs

Buduaro fotosesija: daugiau nei erotinė fotografija

Ką pagalvojate, kai išgirstate žodį buduaras? Turbūt pirma asociacija kyla su prabanga, moteriškumu, elegancija. Ir jūs neklysite taip galvodamos. Angliškas žodis boudoir iš tikrųjų yra kilęs iš prancūzų kalbos, apibūdinantis prašmatnų moters kambarį. Šiame kambaryje moteris atlieka savo kasdienes grožio procedūras, pasipuošia, net priima pačius artimiausius žmones. Tai – privati erdvė, kurią visiškai valdo tik moteris, kuriai ta erdvė priklauso.

Čia ji būna savimi, visiškai ir nedalomai. Čia ji gali sau leisti viską, ko negali parodyti viešai. Tai gali būti ir drąsa, seksualumas, užslėpta aistra, meilė sau ir savo kūnui.

Buduaro fotografija siekia įamžinti būtent tai – privačią moters erdvę, kur ji gali atskleisti savo kerinčią, intymią pusę. Kiekviena moters erdvė skiriasi. Kai kuriuos labai patogiai jaučiasi savo kūne, jį myli ir nori parodyti visą tokį, koks yra. Kitos mėgsta paslaptį, nuotraukos šešėliuose tampa labiau gundančios. Dar moterys mėgsta pasimėgauti savo pačių išsirinktu apatiniu trikotažu, pasigrožėti, kaip tobulai jis pabrėžia jų kūno linijas. Arba visiškai leisti sau atsipalaiduoti ir nuotraukoje įamžinti nuogą kūną ir jo formas.

Skaitant skamba gražiai ir elegantiškai. Tad kodėl pamačius tokias nuotraukas dažniausiai pirma mintis kyla apie erotinę fotosesiją?

Tai turbūt pirmas instinktas, suformuotas mus supančių žmonių. Tai, kas yra seksualu, iš karto yra erotiška, nepadoru, to rodyti negalima. Net jei tokias nuotraukas daromės tik sau, asmeniškai ir anonimiškai.

Tačiau buduaro fotografija nėra nei gėdinga, nepadori ar itin erotiška. Tarp seksualumo ir erotikos esantis skirtumas gali būti nedidelis. Mums tas skirtumas yra aiškus: buduaro fotografija atskleidžia moters seksualumą, grožį ir juos pabrėžia. Erotinė fotosesija koncentruojasi į visiškai atvirą, tiesiog fizinį seksualumo aspektą.

Jokiu būdu neteisiame moterų, kurios nori susikoncentruoti į erotinę savo pusę. Tai būtų itin veidmainiška iš mūsų pusės, nes bet kuriuo atveju, mūsų tikslas yra parodyti moterims, kokios gražios jos yra iš tikrųjų, ir kaip dažnai save nuvertina. Kokiu būdu tai padaryti yra pačių moterų pasirinkimas.

Taigi, dabar jau žinome, kuo skiriasi buduaro fotografija nuo erotinės fotografijos. Kitas labai aktualus klausimas, dažnai kylantis mūsų klientėms – ar reikės apsinuoginti prieš fotoaparatą?

Erotinė fotosesija to reikalautų bet kokiu atveju. Buduaro fotosesijoje savo komforto lygmenį valdote jūs. Jei jūs pasakysite fotografui, kad liemenėlės nusiimti nenorite – fotografas jūsų nevers ir nekalbins tai daryti. Yra net pozų, kurios tik sukuria efektą, jog esate nuoga, tačiau pačios fotosesijos metu apsinuoginti visiškai nereikia. Prieš visų fotosesijų pradžią, su fotografu būtina detaliai aptarti, koks yra jūsų komforto lygis. Jei jis pasikeičia fotosesijos eigoje – pasijaučiate komfortabiliai ir norite, kad būtų meniškai nufotografuotas jūsų nuogas kūnas, ar jo dalis – taip pat galite bet kuriuo metu informuoti fotografą.

Buduaro fotosesijos metu, fotografas tampa jūsų veidrodžiu. Tiek, kiek norite sau parodyti, tiek ir rodote jo fotoaparato objektyvui. Nei daugiau, nei mažiau.

Tikimės, kad po šio teksto, kitą kartą moterys, išgirdusios terminą buduaras arba buduaro fotosesija, negalvos, kad tai yra nepadoru. Atvirkščiai, tai yra drąsu. Ir tai yra itin geras būdas save padrąsinti, pamatyti, kaip gražiai iš tikrųjų atrodote ir galų gale išlaisvinti savo seksualumą.

Taigi atminkite: buduaro fotosesija – tai greičiausias būdas įgyti pasitikėjimo savimi. Tai padės pamatyti savo grožį iš šalies, taip, kaip dar nematėte. Neleiskite aplinkinių negatyvui ir gėdinimui užkirsti kelio savęs pasitikėjimo link.