Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

10 dalykų, kurių turėtumėte vengti per pirmąjį pasimatymą

Natūralu, kad pazintys internete išsirutulioja į pasimatymus realybėje. Tačiau kokių dalykų nedaryti, kad pasimatymas nevirstų pirmu ir paskutiniu? Beje, šie patarimai labiau subalansuoti vaikinams, bet tiks ir merginoms.

  1. Neatakuokite sms žinutėmis dar iki prasidedant pasimatymui. Žmonės, kurie rašinėja per daug žinučių, pavyzdžiui, „vėluosiu 5 min“, „jau važiuoju“, „esu netoliese“, „kur eisime valgyti?“ ir panašiai, neatrodo itin rimtai. Tad, jei kilo kokių neatidėliotinų keblumų, paskambinkite, o jei ne, atsispirkite pagundai pačiupti telefoną.
  2. Neskubėkite skambinti ar rašyti ir vos pasibaigus pasimatymui. Tai nėra gero tono ženklas. Leiskite ir sau, ir jai/jam apgalvoti pasimatymą, jo eigą, įvertinti jo privalumus ir trūkumus.
  3. Elkitės kaip išsilavinęs žmogus. Merginą praleiskite pirmą, valgykite lėtai, nekalbėkite pilna burna, padėkite jai nusiimti paltą ir pan. Stačiokiški žmonės gali labai greitai atstumti.
  4. Per daug informacijos. Pirmųjų pasimatymų metų nežavi ir tokie žmonės, kurie daug ir greitai kalba – nesusijusią informaciją išberia kaip žirnius, neatsižvelgdami į pašnekovus, jiems įdomias temas.
  5. Pašnekesiai apie seksą. Tikrai ne visos pažintys internetu skirtos tam, kad susirastumėte lovos partnerį vienai nakčiai. Tad jei galvojate apie rimtesnius santykius, per daug apie seksą nekalbėkite (tai galioja ir šmaikštiems juokeliams). Na, nebent ji/jis patys rodo iniciatyvą kabėti šia tema, tuomet reikalas kitas.
  6. Kalbėjimas apie buvusiuosius. Venkite temos apie savo buvusius, nes sudarysite įspūdį, kad gailitės ankstesnių santykių ir jie jums buvo svarbūs.
  7. Alkoholio upėms per pirmąjį pasimatymą – NE! Itin atsargiai pirmojo pasimatymo metu skanaukite alkoholį, nes net ir du bokalai alaus ar dvi taurės vyno, turint omenyje jaudulį, gali padaryti meškos paslaugą. Net jei išgėręs sau atrodote žavus, patikėkite, tai gali tapti pirmo ir paskutinio pasimatymo priežastimi.
  8. Venkite kalbų apie nuobodų darbą ir opias visuomenės problemas. Jei nesate sėkmingas aktorius, dainininkas, balerina ar stiuardesė, o jūsų darbas – paprastas ir nuobodus, niekuo neišskirtinis, apie tai per pirmąjį pasimatymą tikrai neverta kalbėti. Taip pat temas apie skurstančius vaikus ar senelius atidėkite vėlesniems susitikimams.
  9. Neieškokite idealo. Pamirškite savo kvailus standartus, pavyzdžiui, „nesusitiksiu su ja, nes ji ne blondinė“ arba „jam patinka kitokio stiliaus muzika nei man“ ir suteikite jai/jam antrąjį šansą.
  10. Pirmajam pasimatymui neteikite per daug reikšmės. Jei žinotumėte, kiek tų pirmų pasimatymų būna nesėkmingų ir kiek kartų per metus (net 50 ar daugiau!) galima nueiti į pirmą pasimatymą, visko tikrai taip nesureikšmintumėte.
Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter