Sveikata

Viskas, ką reikia žinoti apie dantų implantus

Jei jums trūksta vieno ar daugiau dantų, dantų implantai gali būti puikus sprendimas. Dantų implantai – tai dirbtinės dantų šaknys, kurios įterpiamos į žandikaulio kaulą, kad laikytų dantų restauraciją. Jie atrodo ir jaučiasi kaip natūralūs dantys, o tinkamai prižiūrimi gali tarnauti daugelį metų. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime viską, ką reikia žinoti apie dantų implantus! Aptarsime šias temas:

– Kas yra dantų implantai?

– Kas gali rinktis dantų implantus?

– Kaip dedami dantų implantai?

– Kokie yra dantų implantų privalumai?

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai – tai dantų protezai, kuriais pakeičiami trūkstami dantys. Jie gaminami iš titano ir kitų su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų. Dantų implantai gali būti naudojami dantų protezams, pavyzdžiui, karūnėlėms, tilteliams ar protezams, tvirtinti. dantų implantų įdėjimas yra chirurginė procedūra, kurią atlieka odontologas arba burnos chirurgas ambulatorinėmis sąlygomis. Dantų implantas įdedamas į kaulą naudojant vadovaujamos chirurgijos metodus. Kai dantų implantas užgyja (tai gali užtrukti kelis mėnesius), prie jo galima pritvirtinti dantų protezą.

Kas gali rinktis dantų implantus?

Dantų implantai yra puikus pasirinkimas visiems, kuriems trūksta vieno ar daugiau dantų. Jie taip pat yra geras pasirinkimas žmonėms, turintiems dantų problemų, dėl kurių sunku nešioti tradicinius dantų tiltus ar protezus. Dantų implantais galima pakeisti vieną, kelis arba visus burnoje esančius dantis. Pasitarkite su ClinicDPC specialistais ir sužinokite, ar dantų implantai jums tinka.

Kaip dedami dantų implantai?

Dantų implantų dėjimo procesas prasideda nuo konsultacijos. Jo metu odontologas apžiūrės jūsų dantis ir dantenas, kad nustatytų, ar esate tinkamas kandidatas dantų implantams. Jei taip, kitas žingsnis – paskirti implantų įsriegimo susitikimą.

Implanto įdėjimo susitikimo metu odontologas nuskausmins jūsų burną anestezija, o tada į žandikaulio kaulą įdės dantų implantą. Implantas bus pritvirtintas laikinu vainikėliu. Laikinąjį vainikėlį turėsite nešioti keletą savaičių, kol žandikaulio kaulas užgis aplink implantą. Kai gijimo procesas bus baigtas, grįšite į mūsų kabinetą galutiniam dantų implantų atstatymui.

Kokie yra dantų implantų privalumai?dantų implantai

Dantų implantų privalumų yra daug. Jie atrodo ir jaučiasi kaip nuosavi dantys, yra nuolatiniai ir nereikalauja jokios specialios priežiūros. Be to, tinkamai prižiūrimi jie gali tarnauti visą gyvenimą. Dantų implantai taip pat padeda išsaugoti žandikaulio kaulą, kuris laikui bėgant, netekus dantų, gali susilpnėti. Tai ypač svarbu žmonėms, kuriems dantų trūksta dėl traumų ar su amžiumi susijusių problemų. Galiausiai, dantų implantavimo operacija paprastai yra daug mažiau invazinė nei tradicinės dantų keitimo procedūros, pavyzdžiui, dantų protezai ar tilteliai.