Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Suaugusiems,  Šventės

Vestuvių fotografas jau turėtų būti samdomas

vestuviu fotorgafasPasitraukus žiemai, daugelis laisvai samdomų fotografų jau pradėjo reklamuoti savo paslaugas artėjančiam vestuvių sezonui, tad jeigu tokia šventė nusimato ir jūsų planuose, siūlytume nelaukti, nes vėliau tokie specialistai jau būna užimti. Kiekvienas vestuvių fotografas dabar siūlo gana platų paslaugų sąrašą, todėl jį samdyti galite ne tik vienai kitai foto sesijai, bet ir nuotraukų spausdinimui, redagavimui ir t.t. Matote, šie specialistai dirba ne tik su fotografavimu – jie padeda pasirinkti tinkamas spaustuves įvairių dydžių nuotraukų ryškinimui, rėminimui ir t.t. Taip pat šie specialistai ir patys dirba su nuotraukų korekcijomis, jog galutinis variantas būtų nepriekaištingas. Kiek pinigų teks atseikėti fotografui sunku pasakyti, nes pirmiausia reikia išsiaiškinti ir jūsų reikalavimus.

Trumpai tariant, vestuvių fotografai paslaugų įkainius nustato atsižvelgdami į klientų poreikius, nes ir taip aišku, kiekvienos vestuvės yra skirtingo dydžio ir  biudžeto, o taip pat ir patys jaunavedžiai neretai turi skirtingus poreikius. Jeigu vestuvės truks kelias dienas ir norėsite, kad fotografas dalyvautų visą tą laiką, tada jam turėsite mokėti atitinkamą užmokestį ir ko gero didesnį. Logiškai mąstant, fotografas jums skirs gerokai daugiau laiko nei tarkime – vestuvėms, kurios truks vos dieną. Įprastai daugelyje vestuvių fotografai nepasilieka kelioms dienoms – poros juos samdo specialioms foto sesijoms, kurios trunka vos keletą valandų.

Taip pat reikia atsižvelgti ir į tai, ką apie fotografą kalba kiti klientai. Trumpai tariant, jeigu jūs pasirinksite žymų specialistą, tai jums reikia pasiruošti jam mokėti daugiau, nes tikėtina, kad jo paslaugų įkainiai bus didesni nei kitų – mažiau žinomų fotografų. Darbo apimtys taip pat yra svarbus kriterijus.

Jeigu fotografą samdysite tik tam, kad jis atliktų foto sesiją, tada tokiam specialistui sumokėtumėte vieną kainą, bet jeigu jūs jį samdysite ir tam, kad paskui jis tas nuotraukas retušuotų ir patvarkytų, tada už šį papildomą darbą jums teks sumokėti ir galutinė kainą būtų didesnė nei pirmuoju atveju. Kuo daugiau laiko sugaiš fotografas, tuo daugiau pinigų jam turėsite sumokėti, nes visgi – šie specialistai dykai nedirba.