Mada

Vestuviniai žiedai ir populiariausi su jais susiję mitai

Turbūt nesuklysime pasakę, kad vestuviniai žiedai yra vienas asmeniškiausių ir brangiausių daiktų, kokius tik gali turėti žmogus. Tai ne tik tikras meilės ir įsipareigojimo pareiškimo simbolis, bet ir gražus papuošalas.

Jei domina vestuviniai žiedai, turbūt žinote, kad iki šiol sklando nemažai prietarų ir mitų. Ką reiškia, kai tavo vestuvinis žiedas nukrenta? Ar jūsų vestuvinis žiedas gali nustatyti jūsų būsimo vaiko lytį? Bėgant metams šios senų žmonų pasakos buvo perduodamos iš kartos į kartą. Nepriklausomai nuo jūsų įsitikinimų, čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių senų žmonų pasakojimų, kurie padeda žinoti, ar esate prietaringas. Kai kurie iš jų gali būti tiesa, kai kurie ne – paliksime tai spręsti jums.

1. Ką reiškia netikėtai nukritęs vestuvinis žiedas?

Pernelyg laisvas vestuvinis žiedas gali reikšti kelių išsiskyrimą dėl neatsargaus užmaršumo akto. Šis ypatingas prietaras rodo, kad perkant žiedus buvo trūksta priežiūros ir dėmesio. Neįsitikinęs, kad žiedas puikiai tinka, jis rodo pasitenkinimą ir šiek tiek užmaršumą, todėl išsiskiria du „tariamai“ mylimi žmonės.

2. Ar vestuviniai žiedai gali išpranašauti būsimo vaiko lytį?

Tai turbūt vienas keisčiausių mitų apie vestuvinius žiedus. Ši senų žmonų pasaka teigia, kad jei prie geltono aukso vestuvinio žiedo pririšate siūlą, tai nustatys jūsų negimusio vaiko lytį. Jei žiedas sukasi pirmyn ir atgal, jūsų kūdikis bus berniukas, o jei jis sukasi ratu, tai yra mergaitė.

3. Kodėl vestuviniai žiedai mūvimi tik ant bevardžio piršto?

Šis mitas jau seniai tapo vedybine tradicija. Žiedas nešiojamas ant trečiojo piršto, nes senovės graikų gydytojai tikėjo, kad jame yra vena, kuri eina tiesiai į jūsų širdį, simbolizuojanti amžiną meilę. Tačiau, jei paklausite bet kurio medicinos specialisto, jis jums praneš, kad nėra įtikinamų įrodymų, kad yra vena, kuri iš bet kurio piršto teka tiesiai į širdį.

4. Kodėl vestuviniai žiedai tradiciškai gaminami iš aukso?

Manoma, kad auksinis vestuvinis žiedas parodo visišką mylimo žmogaus pasitikėjimą ir tikėjimą, nes dovanoja savo partneriui ką nors vertingo.