Namams

Vandens filtravimas ir šiuolaikiniai vandens filtrai

Pažangios vandens filtravimo sistemos įdiegimas turi daugybę privalumų. Švaresnis vanduo gali turėti įtakos visam namų ūkiui – nuo geresnės sveikatos ir savijautos iki švaresnių namų. Vandens filtravimo sistemos ne tik gamina sveikesnį vandenį nei vandentiekio vanduo, bet ir yra daug ekonomiškesnės nei vanduo buteliuose. Švaresnio vandens privalumų sąrašas būtų ilgas, tačiau pateikiame keletą svarbiausių.

Mažiau nuodingų cheminių medžiagų

Daugumoje vandentiekio vandens yra daugiau kaip 2000 toksiškų cheminių medžiagų. Daugelio cheminių medžiagų ilgalaikis poveikis nėra oficialiai ištirtas. Filtravimo sistemos iš namų vandens išfiltruoja iki 99,9 % cheminių medžiagų.

Geriau aplinkai

Pasaulyje plastikinių butelių skaičius viršijo stulbinantį 200 milijardų per metus. Plastikiniai buteliai teršia žemę ir suyra per šimtus metų. Toks atliekų kiekis neabejotinai daro žalą aplinkai. Vandens filtravimo sistemos suteikia visus išgryninto vandens privalumus be butelių atliekų.

Geresnė gyvenimo kokybė

Kaip sakoma sename posakyje: „Esate tai, ką valgote.“ Tai iš dalies tiesa. Geriau būtų sakyti: „Jūs esate tai, ką geriate.“ Žmogaus kūną sudaro 70 % vandens. Todėl kokybiškas vanduo yra ne tik naudingas, bet ir gyvybiškai svarbus jūsų gyvenimui. Grynas vanduo gali padėti organizmui turėti stipresnius nagus, blizgančius plaukus, greičiau atsigauti po ligos ir geriau įsisavinti maistines medžiagas. Švarus vanduo taip pat padeda efektyviau nuplauti muilo sankaupas nuo odos ir plaukų. Be to, įrodyta, kad išvalytas vanduo geriau veikia odos ligas, pavyzdžiui, spuogus.

Geriau gaminti maistą

Geresnė vandens kokybė gali turėti tiesioginės įtakos maisto ruošimui. Pirmiausia, vanduo iš čiaupo daugeliu atvejų gali skleisti cheminių medžiagų kvapą ar net būti rūgštokas. Tai gali labai paveikti padažus ir marinatus. Kai kurių mineralinių medžiagų perteklius vandentiekio vandenyje taip pat gali prilipti prie maisto produktų, pavyzdžiui, makaronų, ir pakeisti jų tekstūrą. Mėgstantiems gaminti maistą, vandens filtravimo sistema yra puikus būdas maistą padaryti sveikesnį ir skanesnį.

Ilgesnis prietaisų tarnavimo laikas

Tokie prietaisai, kaip indaplovės, skalbyklės, dušai ir klozetai, ilgiau tarnauja, jei jie naudojami su filtruotu vandeniu, o ne su vandentiekio vandeniu. Dėl susikaupusių kalkių ir kalcio gali būti sugadinta daug vamzdžių, taip pat užsikimšti ir susidėvėti maišytuvai bei kanalizacija. Švaresnis vanduo gali padėti to išvengti ir užtikrinti ilgesnį prietaisų tarnavimo laiką.

Mažesnė tam tikrų sveikatos problemų rizika

Tyrimai parodė, kad filtruotą vandenį geriantys žmonės 33 % rečiau serga virškinamojo trakto infekcijomis nei tie, kurie geria vandentiekio vandenį. Be to, vandentiekio vandenyje esantis kalcis daugeliui žmonių gali sukelti skausmingus inkstų akmenis. Filtruotas vanduo taip pat daug lengviau nei vandentiekio vanduo veikia natūralią skrandžio cheminę pusiausvyrą. Tai gali padėti sumažinti opų ir rūgšties refliukso riziką.

Švaresni indai, kriauklės ir dušai

Išgrynintas vanduo ne tik geriau tinka žmonėms vartoti, bet ir geriau valyti. Indai tampa mažiau dėmėti nuo muilo nuosėdų ir mineralinių medžiagų sankaupų. Dušai ilgiau išlieka švaresni dėl mažesnio bakterijų kiekio. Drabužiai išlieka šviesesni dėl mažesnio chloro kiekio. Kanalizacija neužsikemša dėl mažesnio kalkių ir kalcio kiekio.

Geriau augintiniams

Tai, ką geriau vartoti jums, geriau ir jūsų augintiniams. Švaresnis vanduo gali padėti naminiams gyvūnams gyventi ilgiau ir laimingiau bei turėti mažiau sveikatos sutrikimų. Kadangi filtruotas vanduo nuplaunamas su mažesniais likučiais nei vandentiekio vanduo, išvalytame vandenyje prausiami augintiniai gali rečiau patirti odos sudirgimų, jų oda ir kailis bus sveikesni.

Plačiau: https://www.pureaquafilter.lt