Įvairūs

Vadovybės pokyčiai „Allianz Central Europe“

  • Nina Klingspor pakeis Petros Papanikolaou „Allianz Central Europe“ (ankstesnis pavadinimas – „Allianz Central and Eastern Europe“) generalinio direktoriaus pareigose.
  • Šie pokyčiai įsigalios nuo 2024 m. sausio 1 d.

MIUNCHENAS–(BUSINESS WIRE)–„Allianz SE“ šiandien pranešė apie pasikeitimus vadovybėje, kurie įsigalios nuo 2024 m. sausio 1 d.

Nina Klingspor, dabartinė„Allianz Private Krankenversicherungs-AG“, „Allianz“ privataus sveikatos draudimo bendrovės Vokietijoje (APKV) generalinė direktorė, bus paskirta naująja „Central Europe for Allianz Group“ generaline direktore; tai dar turi patvirtinti atitinkami bendrovės subjektai. „Allianz Central Europe“ – tai regioninis padalinys, kuris atsakingas už „Allianz“ nacionalines įmones 11-oje Centrinės ir Rytų Europos šalių. Vadovavimą ji perims iš Petros Papanikolaou, kuris bus paskirtas naujuoju „Allianz Global Corporate & Specialty SE“ (AGCS), jam taip pat skiriamos papildomos pareigos vadovauti „Allianz Commercial“ visame pasaulyje; tai dar turi patvirtinti atitinkami bendrovės subjektai.

Nina prisijungė prie APKV 2019 metais ir sukūrė tokią strategiją ir kultūrą, kuri leido pasiekti stulbinamų finansinių rezultatų ir užsitikrinti klientų lojalumą, jos dėka buvo pasiektas naujas techninio patobulinimo ir verslo plėtros lygis. Dabartines jos pareigas perims Jan Esser, kurio paskyrimą taip pat dar turės patvirtinti atitinkami bendrovės subjektai.

Prieš paskiriant Niną APKV generaline direktore, Nina ketverius metus dirbo vyriausiąja AGCS finansininke ir buvo „Allianz SE“ generalinio direktoriaus Michaelio Diekmanno administracijos vadove 2012–2015 metais.

Ji pradėjo dirbti bendrovėje 2000 metais kaip „Allianz Global Investors“ generalinio direktoriaus personalo vadovė ir toliau tęsė karjerą tokiose pareigose kaip ir, be kita ko, rinkodaros vadovė bei trečiųjų šalių platintojų vadovė Vokietijoje. Savo karjerą ji pradėjo banke „Landesbank Baden Württemberg“ (LBBW), kur jai teko dirbti ir Štutgarte, ir Pekine, prižiūrint kredito rizikas Azijos finansų institucijoms taip pat ji prisidėjo kuriant „LBBW’s German Center” Pekine. Tryro universitete ji yra įgijusi ekonomikos mokslinį laipsnį, taip pat studijavo kinų kalbą Taivanyje.

Klaus-Peter Roehler, Member of the Allianz SE Board of Management, said “I want to thank Petros for the outstanding work he has done at Allianz Central Europe, his establishment of the regional entity and his successful transformation of the regional model. Nina is ideally suited to take on Petros role and drive our regional integrated strategy in the Central European region: Her proximity to sales, her financial knowledge, and her understanding for technical excellence as well as her teamplay are outstanding. With her personality and her skills, the Central European region will have a strong leader.”

About Allianz
„Allianz Group“ yra viena iš pirmaujančių pasaulio draudimo bendrovių ir turto valdytojų, turinti daugiau negu 122 milijonų* klientų tarp privačių asmenų ir bendrovių, daugiau negu 70 šalių. „Allianz“ klientams siūlomos plačios apimties asmeninio ir bendrovių draudimo paslaugos, nuo turto, gyvybės ir sveikatos draudimo, iki pagalbos paslaugų kredito draudimų ir pasaulio įmonių srityje. „Allianz“ yra viena didžiausių pasaulio investuotojų, valdanti apie 714 mlrd. eurų** savo draudimo klientų įgaliojimu. Be to, mūsų turto valdytojai PIMCO ir „Allianz Global Investors“ valdo apie 1,7 trilijono aurų** savo trečiųjų šalių turto. Kadangi į savo darbo procesus bei sprendimus dėl investavimo sistemingai integruojame ekologijos ir socialinius kriterijus, indekse „Dow Jones Sustainability Index“ esame draudimo srities lyderiai. 2022 metais virš , virš 159 000 darbuotojų bendros pajamos siekė 152,7 mlrd. eurų, o grupės veiklos pelnas siekė 14,2 mlrd.***.

* Įskaitant nekonsoliduotus subjektus su „Allianz“ klientais.
**2023 birželio 30 d. duomenimis.
*** Pagal pranešimą – neatspindi IFRS 9 ir IFRS 17 standartų taikymo.

Vertinimams, kaip ir visada, taikoma toliau pateikta informacija.

Įspėjamoji pastaba, susijusi su teiginiais dėl ateities
Šiame dokumente pateikti teiginiai dėl ateities, tokie kaip perspektyvos ar lūkesčiai, kurie pagrįsti dabartiniais vadovybės požiūriais ir vertinimais, susiję su žinomomis ir nežinomomis rizikomis bei neapibrėžta informacija. Faktiniai rezultatai, rezultatų skaičiai ar įvykiai gali reikšmingai skirtis nuo tų, kurie išreikšti arba numanomi tokiuose teiginiuose dėl ateities.

Nukrypimai gali įvykti dėl toliau nurodytų veiksnių (bet jais neapsiribojant): (i) bendra ekonominė ir konkurencinė situacija pagrindinėse „Allianz“ verslo srityse ir pagrindinėse rinkose, (ii) finansų rinkos rezultatai (ypač rinkos nepastovumas, likvidumas, kredito įvykiai), (iii) nepalankus viešumas, reguliavimo veiksmai arba bylinėjimasis su „Allianz Group“, kitomis gerai žinomomis bendrovėmis ir finansinių paslaugų šakoje apskritai, (iv) draudiminių nuostolių įvykių dažnumas ir sunkumas, įskaitant tuos, kurie atsiranda dėl gamtinių katastrofų, ir draudiminių nuostolių pokyčiai, (v) mirtingumo ir sergamumo tendencijos, (vi) atsparumo lygiai, (vii) kreditinių įsipareigojimų nevykdymo mastas, (viii) palūkanų lygis, (ix) valiutų keitimo kursai, ypač EUR / USD keitimo kursai, (x) įstatymų ir reguliavimo pokyčiai, įskaitant mokesčių reguliavimą, (xi) įsigijimų poveikis bei susiję integravimo klausimai, ir (xii) bendrosios konkurencinės sąlygos kiekvienu atskiru atveju galioja vietos, regioniniu, nacionaliniu ir (arba) pasauliniu lygiu. Daugelis šių pokyčių gali paūmėti dėl teroristinės veiklos.

Pareigos atnaujinti nėra
„Allianz“ neprisiima įsipareigojimų atnaujinti bet kokios informacijos ar teiginių dėl ateities, išskyrus informaciją, kurią esame įpareigoti atskleisti pagal įstatymus.

Pastaba dėl privatumo apsaugos
„Allianz SE“ įsipareigoja saugoti jūsų asmens duomenis. Daugiau informacijos apie tai pateikta mūsųpareiškime dėl privatumo apsaugos.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Originalo versiją žiūrėkite svetainėje businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20231211175371/lt/