Įvairūs

„TransferGo“ pradėjo bendradarbiavimą su „IFX Payments“: padės rinkti lėšas Lietuvos COVID-19 pagalbos fondui

Viena iš sparčiausiai augančių pinigų pervedimo paslaugų tiekėjų pasaulyje „TransferGo“ šiandien paskelbė apie savo partnerystę su „IFX Payments“, Jungtinėje Karalystėje įsisteigusią užsienio valiutų ir mokėjimų lyderę. Bendrovės sieks palengvinti aukų į Lietuvos COVID-19 pagalbos fondą surinkimą, leisdamos tą daryti net 39 skirtingomis valiutomis.

„TransferGo“ apdoros visas aukas naudodama „IFX Payment“ virtualią IBAN technologiją, kuri leis atsiskaityti su Lietuvos banku realiu laiku. Ši partnerystė padės Lietuvos Respublikos finansų ministerijai greičiau, pigiau ir efektyviau rinkti aukas, o teikiamai finansinei paramai – greičiau pasiekti fronto liniją ir padėti išgelbėti gyvybes.

COVID-19 Pasekmių mažinimo fondą įsteigė Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka. Fondui vadovauja kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, jis taip pat prižiūrimas gydytojų, mokslininkų ir verslo atstovų. Fondą gali remti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. 

Kol pasaulio ekonomika ir toliau bando prisitaikyti prie naujų rinkos sąlygų, stipriai pakitusių dėl COVID-19, „TransferGo“ ir „IFX Payments“ demonstruoja, kad FinTech atstovai gali dirbti kartu palaikydami tuos, kuriems to labiausiai reikia.

„Mūsų ir „IFX Payments“ 15-os metų patirtis užsienio valiutų ir mokėjimų srityje leis suteikti aukščiausios klasės paslaugas ir padės Finansų ministerijai kaupti lėšas“, – teigia Daumantas Dvilinskas, „TransferGo“ generalinis direktorius. „Sieksime padaryti viską, kad visi norintys turėtų galimybę paaukoti ir padėti kitiems, o paramą būtų galima gauti greičiau ir saugiau“.

Pasak „IFX Payments“ generalinio direktoriaus Nicholo Williamso, bendrovės džiaugiasi užmegzta partneryste ir tuo, jog gali prisidėti prie apčiuopiamų rezultatų kovoje su COVID-19. „Mūsų partnerystės dėka, finansinė pagalba esančius priekinėje fronto linijoje pasieks greitai ir efektyviai, taip padėdama išsaugoti gyvybes“, – teigia jis.

Daugiau informacijos apie tai, kaip paaukoti COVID-19 pasekmių mažinimo fondui, naudojantis „TransferGo“ ar kitomis platformomis, galima rasti Lietuvos finansų tinklalapyje: https://lietuvosfinansai.lt/.

Pranešimą paskelbė: Inga Petrauskaitė, UAB „INK agency“