Balinimas kapomis
Sveikata

Tinkama dantų priežiūra

Kiekvienas iš mūsų turėtų pakankamai daug dėmesio ir pastangų skirti savo dantų priežiūrai ir bendrai burnos higienai. Tai yra tiesiog būtina, jei norime turėti gražius, sveikus ir tvirtus dantis. Juolab, kad graži šypsena visuomet atveria kur kas platesnius kelius. Todėl jei norite gyventi produktyvų gyvenimą, kartu nejaučiant jokių kompleksų dėl savo išvaizdos, jokiu būdu nepamirškite pasirūpinti savo dantimis. Tuo tarpu, jei iki šiol vizitų pas savo odontologą vengdavote, pats metas jaučiamas baimes įveikti – turėtumėte suprasti, kad šiuolaikinės odontologinės paslaugos yra paremtos moderniais sprendimais, todėl pacientai niekuomet nejaučia skausmo ar papildomo diskomforto. Todėl bijoti odontologinių procedūrų nėra jokios priežasties. Kaip bebūtų, pateiksime kelis naudingus patarimus, kurių neturėtumėte pamiršti.

Būtina suprasti, kad pas savo odontologą reikėtų apsilankyti bent kartą per pusmetį. Nemanykite, kad tai turėtumėte daryti tik tuomet, kai susiduriate su dantų problemomis. Toks požiūris būtų labai klaidingas. Jei nepraleisite reguliarių profilaktinių vizitų, tuomet išvengsite daugybės rimtų problemų, kurios priešingu atveju galėtų kilti, jei ilgą laiką nesilankytumėte pas savo odontologą.

Taip pat nepamirškite, kad reikėtų pasirūpinti ir savo burnos higiena. Tam gali praversti dantų valymas ir dantų balinimas kapomis. Reguliarus dantų valymas padėtų pašalinti apnašas ir besikaupiančius akmenis. Tuo tarpu balinimas kapomis atstatytų tinkamą jūsų dantų spalvą, pašviesinant juos bent keliais tonais. Visa tai prisidėtų prie geresnės dantų būklės ir puikesnės estetinės jų išvaizdos.

Žinoma, labai svarbu ir tai, kaip kasdien rūpinatės savo dantimis. Trumpiau tariant, kiekvienas žmogus turėtų nepamiršti dantis labai kruopščiai valyti bent du kartus per dieną. Be to, galima naudoti ir dantų siūlą. Didelės įtakos mūsų dantų būklei turi ir mūsų kasdieniai įpročiai, todėl jei norime išsaugoti tvirtus ir sveikus dantis, turėtume atsisakyti žalingų įpročių (pvz., rūkymo, alkoholio vartojimo ir kt.) bei maisto produktų, kurie turi didelės neigiamos įtakos mūsų dantims, pvz., saldumynų, gazuotų vaisvandenių ir kt. Taigi, jei daugiau dėmesio skirsite sveikos gyvensenos įpročiams, tuomet galėsite džiaugtis kur kas sveikesniais dantimis.