Įvairūs

„Tele2“ tinkle visam rugsėjui pratęsiamas specialus tarifas skambučiams į Ukrainą

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai visą rugsėjo mėnesį ir toliau galės naudotis specialiais tarifais skambindami ir rašydami žinutes į Ukrainą. Minutės kaina – 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Specialūs tarifai yra taikomi „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

„Nuo karo Ukrainoje pradžios siekiame užtikrinti susisiekimą su šioje šalyje esančiais ar ten vykstančiais žmonėmis. Šis poreikis ir toliau išlieka aktualus, todėl padedame, kuo galime bei kviečiame prisidėti kitus“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Operatorius į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams jau išdalino daugiau nei 37 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. „Tele2“ duomenimis, apie 92 proc. šių SIM kortelių jau yra aktyvuotos ir naudojamos. Su specialia „Pildyk“ SIM kortele ukrainiečiai tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos gali nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes bei naršyti Lietuvoje.

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur). 

Specialias „Pildyk“ SIM korteles turintys Ukrainos pabėgėliai rugsėjo mėnesį dar galės papildomai naudotis 60 minučių nemokamų pokalbių su Ukraina. Jas išnaudojus, minutė kainuos 0,05 Eur.

Ukrainoje esantiems „Tele2“ privatiems, verslo, taip pat „Pildyk“ klientams tarptinklinio ryšio skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys nieko nekainuos visą rugsėjo mėnesį (nuo rugsėjo 1 d. iki 30 d.).

Pranešimą paskelbė: Kotryna Dagenytė, UAB „Publicum”