Įvairūs

„Tele2“ tinkle – nemokami skambučiai ir SMS į Izraelį

„Tele2“ nuo spalio 7 d. kompensuoja tarptautinio ryšio pokalbius ir žinutes į Izraelį. Kompensacija taip pat galioja ir tarptinkliniam ryšiui – nemokamai skambinti, rašyti žinutes ir naudotis internetu gali šiuo metu Izraelyje esantys „Tele2“ klientai. Skambučių,  SMS ir interneto duomenų kaštai mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle kompensuojami privatiems ir verslo klientams. 

„Įvykiai, nutikę Izraelyje, sukrėtė kiekvieną iš mūsų. Suprantame, kaip svarbu tokią akimirką palaikyti ryšį su artimaisiais, todėl kompensuojame skambučius ir žinutes tiek esantiems Izraelyje, tiek skambinantiems į šią šalį“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Tarptautinio ir tarptinklinio ryšio skambučiai,  SMS ir tarptinkliniai interneto duomenys „Tele2″ klientams bus kompensuojami iki spalio 14 d. 23 val. 59 min. 

Operatorius tokį sprendimą priėmė reaguodamas į situaciją Izraelyje, kuomet teroristinė grupuotė „Hamas“ šalyje įvykdė teroristinius išpuolius. 

„Tele2“ privatiems ir verslo klientams papildomų veiksmų imtis nereikia – kompensacija už šį laikotarpį bus pritaikyta mėnesio pabaigoje, išrašant sąskaitą.

Pranešimą paskelbė: Greta Bruzaitė, UAB „Publicum”