Įvairūs

Šių metų „Ačiū“ turą „Maxima" užbaigs Palangoje su 300 kilogramų tortų ir išskirtiniais pasiūlymais

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ rengiamas „Ačiū“ turas šių metų keliones po Lietuvą ateinantį penktadienį, gruodžio 13 d., užbaigs Palangoje. Jau netrukus paaiškės ir naujos kryptys po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuos 2020-aisiais aplankys „Ačiū“ turas. Ateinantį savaitgalį palangiškius „Maxima“ vaišins 300 kilogramų šventinių tortų ir pasiūlys akcinių prekių iš „P“ raidės. Jomis bus prekiaujama gruodžio 13-15 dienomis „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Klaipėdos pl. 42.

Ačiū“ turas yra skirtas mums visiems priminti, kad augti galime tik bendradarbiaudami ir jausdami dėkingumą už bendrą darbą bei buvimą kartu. Prekybos tinklas sėkmingai gyvuoja jau 27 metus ir už tai esame dėkingi visiems mūsų bendruomenės nariams – tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Atvykstame į Palangą, kad asmeniškai padėkotume savo partneriams ir darbuotojams, o pirkėjams atvešime išskirtinių pasiūlymų ir saldžių vaišių.

Užbaigiame šių metų keliones, kad sugrįžtume kitąmet ir padėkotume dar didesniam ratui savo klientų ir partnerių visoje Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad turas šiemet finišuoja daugeliui Lietuvos žmonių artimoje ir mylimoje Palangoje“, – sako prekybos tinklo „Maximos“ vadovė Kristina Meidė.

Gruodžio 13-osios rytą Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus kartu su K. Meide susitiks su Palangos gamintojais, kurių produkciją renkasi ir mėgsta didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.

O jau nuo 12 valandos „Maxima XX“ parduotuvėje, kuri veikia adresu Klaipėdos pl. 42, prasidės išskirtinai tik Palangai skirtos „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Čia palangiškiai taip pat bus kviečiami pasivaišinti didžiuliais šventiniais tortais. Jų „Maximos“ konditerijos meistrai iškeps net 300 kilogramų.

Nuo penktadienio vidurdienio ir visą savaitgalį šioje didžiausioje Palangos „Maximoje“ vyks prekyba akcinėmis prekėmis, kurių pavadinimai prasideda – „P“ – pirmąja miesto pavadinimo raide.

Palangiškiams skirtų pasiūlymų sąraše bus didieji greipfrutai „Pomelo“ – iškart 3 už 1 eurą, net 2 indeliai pomidorų padažo (2×500 g) už 1 eurą, skirtingų spalvų ir dydžių pirštinės po 1 eurą, medaus pyrago (350 g.) už 1 eurą,  taip pat „Alitos“ nealkoholinis putojantis vynas po 2 eurus.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidurdienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, gruodžio 15-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Stengiamasi, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė 8 miestus – Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Druskininkus, Radviliškį, Ukmergę ir Telšius. Kampaniją planuojama 2020 m. toliau tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ateinančiais metais toliau sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”