sekso zaidimai
Įvairūs,  Suaugusiems

Sekso žaidimams priemones pirkti reikėtų atsargiau

Vienas iš būdų kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą – sekso žaidimai (norvegiškai – sex leke) . Tačiau norinti juos išbandyti, nes visada pakanka vien tik fantazijos. Tam kartais reikia specialių „žaisliukų“. Juos įsigyti galima tiek specialiose erotinių prekių parduotuvėse, tiek ir iš el. parduotuvių, kurios užsiima ir apsaugos priemonių pardavinėjimu. Pastarasis variantas yra naudingesni pirkėjams dėl kelių priežasčių. Viena tų priežasčių – mažos internetinių parduotuvių kainos. Jose dauguma sekso žaislu kainuoja ypač pigiai, o pasirinkimo atžvilgiu, čia irgi būtų naudingiau apsižvalgyti. Svarstantiems įsigyti kažkokias erotines prekes seksualinio gyvenimo gerinimui, pirmiausia reikia bent preliminariai pasidomėti įsigijimo klausimais.

Elektroninėje erdvėje susirasti patikimas erotinių prekių parduotuves yra ganėtinai lengva, nes Lietuvoje jų yra vos viena kita. Aišku, yra visokiausių privačių pasiūlymų, bet juos reikėtų pasilikti tik kaip alternatyvas, jeigu prieš tai norimų prekių nerasite. Erotinių prekių parduotuvės internetu siūlo įsigyti daug ką – specialią aprangą, apatinį trikotažą, įvairius žaislus, apsaugos priemones ir t.t. Kai kurios poros netgi turi nuolatinius pardavėjus, kurie joms taiko specialias nuolaidas. Tad, jums taipogi reikėtų susirasti tokių prekių „tiekėją“ iš kur ir pirktumėte viską kiekvieną kartą. Tada ir jūs būtumėte įtraukti į labiausiai pinigus leidžiančių klientų sąrašą, o tuomet ir nuolaidų galbūt sulauktumėte sekančių apsipirkimų metu.

Taip pat svarbu paminėti, kad ne visos el. parduotuvės yra pasiryžusios nuleisti kainas esant dideliems užsakymams. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės tokias prekes perka pirmą kartą ir iš karto prašo nuolaidų. Tai nebūtų logiška, nes prieš tai jokios naudos pardavėjui dar neatnešėte. Tad, jeigu bandysite nusiderėti, tuomet tikėtina, kad gausite neigiamą atsakymą. Norint gauti mažesnes kainas, jums tektų išleisit didžiules sumas, kurios būtų prilyginamos didmeninėms.

Internetinėje erdvėje verta pasidomėti ir saugumo klausimais. Vienas svarbiausių apsektų – apmokėjimo saugumas. Perkant sekso prekes, prieš tai įsitinkinkite, kad saugumas bus garantuotas. Neatskleiskite savo bankinių duomenų tariamam pardavėjui ir būtinai žiūrėkite ar jūsų vedami duomenys yra šifruojami. Tiesiog, turite suprasti, kad kai kuriose vietose nesaugu pirkti, tad ieškokite žinomų ir patikimų erotinių prekių parduotuvių.