Įvairūs

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: parlamentaras dėl Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko elgesio kreipėsi į jį patį ir į Seimo etikos sargus

2020 m. balandžio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (Komiteto) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Komiteto pirmininką Dainių Gaižauską bei Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl pastarojo elgesio sužinojus, kad viena jo padėjėjų užsikrėtė koronavirusine infekcija.

Parlamentaras pažymi, kad šioje situacijoje kyla klausimų dėl spartaus sveikatos tyrimo, simptomų buvimo ar ne, galimo pastarųjų simuliavimo ir saviizoliacijos nesilaikymo, todėl ragina D. Gaižauską pateikti visus paaiškinimus visuomenei, o Etikos ir procedūrų komisijos – įvertinti parlamentaro elgesį.

„Tenka apgailestauti dėl to, kad itin svarbias pareigas Seime užimantis politikas užuot tokios sudėtingos krizinės valstybei situacijos metu kuo greičiau visuomenei pateikęs aiškius, skaidrius atsakymus ir išsklaidęs visas abejones, užsiima išsisukinėjimu, manipuliacijomis ir svaidosi nepagrįstais kaltinimais kitiems. O gal tiesiog nėra įtikinamų paaiškinimų ir dėl to toliau skęstama savo paties išsikastoje melo duobėje?“ – teigė L. Kasčiūnas.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija