Įvairūs

Seimo Pirmininkės ir kitų NB8 parlamentų pirmininkų komentarai: kviečiami registruotis žiniasklaidos atstovai

2022 m. rugpjūčio 22 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kvietimu Kaune rugpjūčio 22–24 d. organizuojamas Šiaurės ir Baltijos valstybių (Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos) parlamentų pirmininkų susitikimas.

Antradienį, rugpjūčio 23 d., 14.45 val. delegacija lankysis Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje, kur bus pristatyta Lietuvos kariuomenė,  NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinė grupė Lietuvoje, Lietuvos ir sąjungininkų karinė technika bei ginkluotė.

Vėliau politikai diskutuos saugumo ir gynybos klausimais.

Informacija žiniasklaidos atstovams

Žiniasklaidos atstovus kviečiame 14.45–15.15 val. dalyvauti vizito Rukloje metu vyksiančiame Lietuvos ir sąjungininkų ginkluotės ir karinės technikos pristatyme. Po jo Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen ir kitų parlamentų pirmininkai atsakys į žurnalistų klausimus.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iki rugpjūčio 22 d. 17 el. paštu Aleksandr.Seliuk@mil.lt. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, atstovaujamą žiniasklaidos priemonę, telefono numerį. Atvykimo koordinatės bus perduotos tik užsiregistravusiesiems. 14.35 val. žiniasklaidos atstovai bus pasitikti ir palydėti į renginio vietą. Užsienio ir laisvai samdomi žurnalistai privalo turėti KAM akreditaciją (gaunama vis@kam.lt), priešingu atveju negalės patekti į karinę teritoriją.

Programa žiniasklaidos atstovams:

Iki 14.35 val. – atvykimas į Ruklą (Jonavos r.);

14.40 val. – vykimas į renginio vietą (šalia pasitikimo taško, kuris bus nurodyta užsiregistravusiesiems);

14.45–15.15 val. – galimybė apžiūrėti ir fotografuoti ginkluotės ir technikos parodą;

15.15–15.35 val. – trumpas Seimo Pirmininkės komentaras žiniasklaidos atstovams.

15.35 val. – pabaiga.

 

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija