Įvairūs

Seimo narys Tomas Tomilinas šiandien dalyvauja susitikimuose Anykščiuose

2021 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo narys Tomas Tomilinas šiandien susitinka su vaiko teisių apsaugos atstovais, savivaldybės darbuotojais aptarti pastarosios savaitės įvykių savo rinkimų apygardoje Anykščiuose.

Reaguodamas į balandžio 14 d. tragiškai pasibaigusį gaisrą Anykščių rajono Budrių kaime, kur žuvo 3 nepilnamečiai vaikai ir jauna mergina, T. Tomilinas susitinka su vaiko teisių apsaugos specialistais aptarti situaciją, kaip galima apsaugoti vaikus nuo tokių nelaimių ateityje.

Tai pat svarbus susitikimas laukia su viešųjų įstaigų atstovais – VšĮ Anykščių menų inkubatorius menų studijos direktore Daiva Perevičiene, VšĮ „Sveikatos oazė“ baseino „Bangenis“ direktore Sonata Veršeliene bei VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktore Renata Gudonienė – dėl tolesnių veiksmų, padedant savivaldybių įmonėms ir įstaigoms, nukentėjusioms nuo COVID-19, gauti valstybės subsidijas. Šiuo metu savivaldybių įmonės ir įstaigos neturi teisės į paramą, todėl, jų atstovų prašymu, balandžio 8 d. T. Tomilinas kartu su kitais Seimo nariais pateikė rašytinį paklausimą Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei dėl pagalbos priemonių šioms įmonėms skyrimo įveikiant COVID-19 pandemijos pasekmes.

Susitikimai vyks Anykščių rajono savivaldybėje ir menų inkubatoriaus didžiojoje salėje, kur galima apdairiai laikytis atstumų ir užtikrinti saugumą.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija