Įvairūs

Seimo narys Justas Džiugelis dalyvaus konferencijoje „Lietuvos ir Lenkijos ekonominis bendradarbiavimas. Nauji iššūkiai ir galimybės“

2020 m. vasario 11 d. pranešimas žiniasklaidai

Antradienį, vasario 11 d., Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijoje rengia konferenciją, skirtą ekonominio dviejų šalių bendradarbiavimo skatinimui. Lietuvos ambasadoje Varšuvoje vyksiančiame renginyje bus kalbama apie bendradarbiavimą skatinančius veiksnius, perspektyvas ir problemas, galimas bendradarbiavimo formas bei verslo nevyriausybinių organizacijų vaidmenį jose. Taip pat bus kalbama apie verslo funkcionavimą reglamentuojančius įstatymus, Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių vaidmenį, plėtojant ekonominį bendradarbiavimą ir pastarajam pagerinti reikalingus žingsnius.

Konferencijoje „Lietuvos ir Lenkijos ekonominis bendradarbiavimas. Nauji iššūkiai ir galimybės“ dalyvaus Seimo narys Justas Džiugelis, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio  verslo Tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų vykdančioji direktorė Beata Čaplinska, atsakingi Lenkijos pareigūnai ir abiejų šalių smulkaus bei vidutinio verslo atstovai.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija