Įvairūs

Seimo nario Petro Gražulio pranešimas: „Pavyko surinkti 50 Seimo narių parašų, parlamentas artimiausiame posėdyje privalės svarstyti Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją“

2021 m. gegužės 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gegužės 10 d., pirmadienį, 11 val. Seime įvyks spaudos konferencija, kurioje Seimo narys Petras Gražulis visuomenei paskelbs pranešimą apie tai, kad pavyko surinkti 50 Seimo narių parašus ir Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją bei įsipareigojimus neratifikuoti Stambulo konvencijos ir sustabdyti genderistinės LGBT ideologijos diegimą vaikams mokyklose Seimas privalės svarstyti artimiausiame posėdyje.

Artimiausias Seimo posėdis įvyks gegužės 11 d., antradienį.

Seimo nariui P. Gražuliui pavyko surinkti 50-ies Seimo narių parašus, kad rezoliucija, kurioje Seimas reiškia paramą Didžiajam šeimos gynimo maršui būtų svarstoma artimiausiame Seimo posėdyje.

Remiantis Seimo statutu, jeigu daugiau nei 47 Seimo nariai pasirašo kreipimąsi įtraukti klausimą į darbotvarkę, tokiu atveju Seimo vadovybė privalo įtraukti to klausimo svarstymą į artimiausio posėdžio darbotvarkę. Diskusijos ir balsavimas dėl rezoliucijos turėtų įvykti jau šį antradienį, gegužės 11 dieną. Priėmęs Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją Seimas taip pat patvirtintų įsipareigojimą neratifikuoti Stambulo konvencijos, įstatymais užtikrinti, kad genderistinė LGBT ideologija nebūtų diegiama vaikams mokyklose.

Spaudos konferencijoje dalyvaus: Seimo narys P. Gražulis ir jo patarėjas, Centro partijos-Tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis.

Spaudos konferencija vyks gegužės 10 dieną, pirmadienį, 11 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje (II rūmai).

Visas P. Gražulio parengtos rezoliucijos tekstas:

Seimo rezoliucija „Dėl palaikymo Didžiajam šeimos gynimo maršui“

 

Atstovaudami Lietuvos žmonių valiai reiškiame susirūpinimą dėl Lietuvoje vis agresyviau skleidžiamos LGBT, genderistinės propagandos ir mažumos politinių grupių daugumai primetamų įstatymų, kuriais vis įžūliau siekiama paminti tradicines vertybes, keisti ir klastoti istoriją, kėsinamasi ištrinti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoti narkotikus, primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, įteisinti lyties keitimą ir prostituciją, leisti surogatinę motinystę ir prekybą vaikais, ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka.

Pripažindami, jog tautinių, tradicinės šeimos ir krikščioniškų vertybių diskreditavimas šiandien daro didžiulę žalą Lietuvos valstybei ir lietuvių tautai;

Suvokdami, kad tik Konstitucijoje įtvirtintoje, prigimtinėje, vyro ir moters sąjungoje, kurioje gimsta vaikai, yra užtikrinamas tautos ir valstybės išlikimas ir tęstinumas;

Būdami įsitikinę, kad tradicinės, prigimtinės šeimos instituto saugojimas, puoselėjimas ir propagavimas yra pagrindinė mūsų valstybingumo raidos kryptis;

Jausdami atsakomybę už lietuvių tautinės tapatybės išsaugojimą; 

Kviesdami visus Lietuvos piliečius, politines partijas, tautines, patriotines, visuomenines organizacijas, savivaldybes ir kaimo bendruomenes bei visus geros valios žmones susivienyti bendram tikslui – tradicinės šeimos, tautinių bei krikščioniškų vertybių puoselėjimui ir saugojimui,

Įsipareigojame, kad Lietuvos Respublikos Seime nebus ratifikuota daugumai Lietuvos žmonių nepriimtina Stambulo konvencija.

Įstatymais įtvirtinsime, kad mokyklose vaikams nebūtų diegiamos LGBT proteguojamos genderistinės propagandinės programos.

Įstatymais saugosime ir ginsime tradicines lietuvių tautos vertybes ir istorinę atmintį,

Užtikrinsime, kad Konstitucijoje įtvirtinta prigimtinė šeima, vyro ir moters santuoka, kurioje gimsta ir auga vaikai, būtų neliečiama, saugoma ir globojama valstybės.

Įgyvendindamas ir atstovaudamas tautos valiai, atliepdamas didėjantį žmonių susirūpinimą dėl atskirų politikų partijų iniciatyva paminamų tradicinės prigimtinės šeimos ir tautos vertybių, reaguodamas į kylančią visuomenės iniciatyvą, Seimas išreiškia palaikymą Didžiojo šeimos gynimo maršo idėjai, dėkoja organizatoriams ir ragina visus Lietuvos piliečius 2021 m. gegužės 15 dieną aktyviai dalyvauti Didžiajame šeimos gynimo marše, taikioje ir teisėtoje protesto akcijoje už prigimtinę šeimą bei tautinių vertybių išsaugojimą.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija