Įvairūs

Seimo Laisvės frakcijos pranešimas: frakcija aptars pasiruošimą Galimybių pasui

2021 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, gegužės 17 dieną, 13 val. Laisvės frakcija rengia viešą nuotolinį posėdį, kuriame bus aptariamas pasiruošimas jau po savaitės startuosiančiam Galimybių pasui. Posėdyje dalyvaus Registrų centro, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai.

„Galimybių pasas – dar vienas labai reikalingas oro gurkšnis tiek gyventojams, tiek vis dar veikti negalinčiam verslui. Akivaizdu, kad didelė dalis Galimybių paso sėkmės priklausys nuo to, kaip lengvai kiekvienas galės jį gauti ir juo naudotis. Turime užtikrinti prieinamumą kiekvienam žmogui, nepaisant to, kurioje Lietuvos dalyje jis gyvena, ar naudojasi internetu. Dėl to ir kviečiame atsakingas institucijas aptarti pasiruošimą ir kylančius iššūkius“, – sako Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė.

Anot Laisvės frakcijos atstovų, itin svarbu užtikrinti prieinamą testavimą visoje Lietuvoje, taip pat iš anksto suplanuoti, kaip Galimybių pasas veiks kartu su Europos Sąjungos žaliuoju pasu. Posėdyje bus aptarta, ir kokios konkrečiai veiklos bus galimos turintiems Galimybių pasą.

Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti čia: https://www.facebook.com/uzlaisve/posts/867337003847898 

Planuojama trukmė – 1 val.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija