Įvairūs

Seimo Kaimo reikalų komitetas nagrinės viešą Nacionalinės mokėjimo agentūros atstovų kreipimąsi dėl Žemės ūkio ministerijos veiksmų

2022 m. rugsėjo 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Antradienį Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, komiteto pirmininko pavaduotojas Vidmantas Kanopa kartu su komiteto nariais – Juozu Baubliu, Virgilijumi Jukna ir Kęstučiu Mažeika – susitiko su Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos darbuotojų profesinės sąjungos atstovais. Susitikimo metu darbuotojų atstovai pristatė Žemės ūkio ministerijos veiksmus, jų teigimu, destabilizuojančius agentūros veiklą.

Nacionalinė mokėjimo agentūra – tai vienintelė akredituota institucija Lietuvoje, administruojanti Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės paramos priemones. Ji yra atsakinga už žemės ūkio ir žuvininkystės fondų paramos lėšų mokėjimą. Agentūros veiklos sutrikimai kelia grėsmę užtikrinant paramos administravimą laiku. Komiteto nariai, reaguodami į susiklosčiusią situaciją, sutarė šį klausimą svarstyti parlamentinės kontrolės būdu viename iš artimiausių Seimo Kaimo reikalų komiteto posėdžių.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija