Paslaugos

Reklama ant transporto

Autobusai, troleibusai, krovininiai ar lengvieji automobiliai – ypač tinkamos transporto priemonės visai reklamos rinkai. Kiekvieną dieną būnant mieste praeiname, pravažiuojame ar prasilenkiame su begale transporto priemonių ir neretai atkreipiame dėmesį į pralekiančius pro šalį automobilius, kurie reklamuoja tam tikrą įmonę ar produkciją. Svarbu yra tai, kad reklama ant transporto lengvai pasieka plačią ir pačią įvairiausią vartotojų rinką. Tuomet kyla klausimas – ar tokia reklama nereikalauja didelių investicijų ir kokia gi reklama ant transporto priemoniu kaina?

Kokybę, ilgaamžiškumą, efektyvumą ir reklamos ant transporto kaina nulemia keletas faktorių. Pirmiausiai, jos dydis ir dizainas. Daugelis įmonių, užsiimančių reklama ant transporto gamyba, yra pasiryžusios jums padėti ir pasiūlyti originalų dizainą jūsų reklamai ant transporto. Pagrindinė idėja ir jos projektavimas gali būti pateiktas ir jūsų pačių. Antra, tai taikliai pasirinkta transporto priemonė, ant kurios bus klijuojama reklama, ir tikslingai pritaikyta vieta jūsų reklamai.

Viešasis transportas dažniausiai naudojamas komercinėms reklamoms, nes yra matomas daugelio vartotojų. Reklamos klijuojamos autobuso išorėje ir gaminamos iš specialios medžiagos, kuri praleidžia šviesą į autobuso vidų. Tokiu būdu reklaminis pranešimas nepanaikina matomumo iš vidaus į išorę. Stipri įtaka visoms visuomenės grupėms, kurios kiekvieną dieną susiduria su viešuoju transportu, mano manymu, yra dar viena priežastis, kodėl verta rinktis reklama ant viesojo transporto. Nusprendę pasinaudoti šiuo puikiu būdu bei ruošiant reklama ant viesojo transporto ir pradėję domėtis kaina, nebūsite šokiruoti, nes siūloma paslauga ir kokybė tikrai atitinką sumą, kurią išleisitę realizuodami savo reklaminę idėją.

Dar naudingesnė ir dėmesį atkreipiantį reklama yra ant sunkvežimių. Reklama ant krovininio transporto klaipeda turi itin platų klientų ratą iš viso pasaulio.  Prekės nuolat keliauja ne tik laivais, kaip būtų akivaizdu uostamiestyje, bet ir krovininiais automobiliais. Eksporto ir importo metu, krovininiai automobiliai dideliais kiekiais veža pačią įvairiausią produkciją ir kerta tarptautinius kelius.  Vokietija, Lenkija, Baltarusija, Latvija, Estija ir Skandinavijos šalys  nuolatos palaiko ryšį su Lietuva. Pavyzdžiuj eksportuojant prekes į kitą šalį, verta pasirūpinti efektyvią ir ryškia reklama, supažindinančia su vežama produkcija. Tai ypač puikus ir lengvas būdas populiarinti produkciją užsienio šalyse ir sulaukti susidomėjusių naujų klientų, norinčių tarpininkauti ir siekti užsibrėžtų tikslų drauge.

Didelės įmonės, kurios reklamuoja savo produkciją, bet nesinaudoja krovininių automobilių paslaugomis, dažniausiai teikia pirmenybę reklama ant automobilio.

Nedidelė ir subtili reklama yra tinkama netgi ant jūsų asmeninio automobilio. Apie 75% visos dienos laiko žmonės praleidžia mieste, darbe, universitete, mokykloje, tiesiog skubėdami į susitikimus ar tvarkydami kasdienius reikalus. Kad pastebėtum reklamą ant pravažiuojančio automobilio, nereikalauja jokių papildomų pastangų. Tai viena iš pigiausių ir paprasčiausių reklamų, tačiau ji labai efektyvi ir atsiperka su kaupu!