Įvairūs

Prie COBALT prisijungė patyrusi mokesčių teisės ekspertė Rasa Mikutienė

Advokatų kontoros COBALT komandą papildė vadovaujančioji teisininkė Rasa Mikutienė, iki šiol dirbusi konkuruojančioje advokatų kontoroje „Sorainen“.

R. Mikutienė yra sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį ir specializuojasi mokesčių teisės srityje. Pagrindinė jos kompetencijos sritis yra pridėtinės vertės mokestis (PVM), įskaitant nekilnojamojo turto sandorių, finansinių ir draudimo produktų, tarptautinių prekių tiekimo grandinių apmokestinimą ir kitus klausimus.

Naujoji COBALT vadovaujančioji teisininkė taip pat yra sukaupusi nemažai patirties konsultuodama klientus įmonių įsigijimų ir susijungimų, verslo grupių pertvarkymo, darbuotojų motyvavimo priemonių struktūravimo ir kitais mokestiniais klausimais.

Tarptautiniai žinynai „Legal 500“ ir „Chambers Europe“ rekomenduoja ją kaip vieną pirmaujančių mokesčių teisės specialistų Lietuvoje. 

R. Mikutienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete bei Europos ir tarptautinės mokesčių teisės magistrą Lundo universitete, Švedijoje.

Apie “Cobalt”:  

COBALT yra viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse. Daugiau kaip 200 teisininkų teikia kompleksines paslaugas vietos, regiono ir tarptautinėms korporacijoms, fondams, kredito įstaigoms bei įmonėms, taip pat privatiems asmenims visose verslo teisės srityse. Septynis kartus kontora laimėjo „Geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse“ titulą. Prestižiškiausi advokatų kontorų žinynai „Chambers Global“, „Chambers Europe“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kiti kasmet COBALT įtraukia į geriausių regiono advokatų kontorų sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation