Įvairūs

Premjerė: valstybė – giesmė, kuriai būtina bendrystė ir harmonija, kurioje kiekvieno balsas yra reikšmingas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dienos – Valstybės dienos – proga, kviesdama visus Lietuvos žmones švęsti vienybėje ir branginti laisvę.

„Liepos 6-ąją turime progą dar kartą prisiminti, kad valstybė yra tarsi giesmė, kuriai būtina bendrystė ir pastangos skirtingas natas sujungti į harmoningą melodiją. Kiekvieno balso skambėjimas yra labai reikšmingas ir reikalingas, nes stipriausi esame tada, kai veikiame drauge. Valstybės diena yra tinkamiausias laikas išreikšti pagarbą vieno kitam ir pajusti bendrystės jėgą.

Mes – Lietuvos žmonės – įrodėme, kad ypač didelių sunkumų akivaizdoje, net ir būdami labai skirtingi, galime susitelkti ir parodyti, kokia galinga jėga slypi vienybėje. Mes pasirengę solidariai ir ryžtingai kovoti už žmogiškumą, laisvę ir kuo galėdami padėti tiems, kuriems tos pagalbos labai reikia“, – sakė Ministrė Pirmininkė.

Premjerė pažymėjo, kad šiandien galime dalytis savo jėga su Ukraina, kovojančia ne tik už savo valstybės laisvę ir nepriklausomybę, bet ir už mūsų visų ateitį.

„Žydėkime vienybėje visi kartu ir garsiai švęskime laisvę, kuri, kaip mums šiandien nuolat primenama, nėra savaiminė duotybė – ją turime branginti ir ginti kasdien. Ir tegul Tautiškos giesmės žodžiai šiandien skamba ne tik iš lūpų, bet ir iš širdžių – vardan tos Lietuvos vienybė težydi!“, – sakė premjerė.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija